Автосалон МТВ

Про автосалон
Про автосалон МТВ
ЗАСНУВАННЯ ТА СТРУКТУРА: ТзОВ-фірма "МТВ" створена в 1993 році, 4-ма засновниками з метою заснування, розвитку, освоєння і розширення ринків збуту роздрібної торгівлі автомобілями, автомобільними зап...

ЗАСНУВАННЯ ТА СТРУКТУРА:
ТзОВ-фірма "МТВ" створена в 1993 році, 4-ма засновниками з метою заснування, розвитку, освоєння і розширення ринків збуту роздрібної торгівлі автомобілями, автомобільними запчастинами, освоєння технічного обслуговування і ремонту автомобілів.
Форма власності колективна. Включає 4 засновника. Головне завдання компанії - організація роздрібної торгівлі та сервісного обслуговування на площах, що  належать ПрАТ «Рівнеспортек», 80% акцій якого контролює ТзОВ-фірма «МТВ».
Кількість працівників фірми «МТВ» і підконтрольного ПрАТ «Рівнеспортек» згідно штатного розкладу становить 36 осіб.
 
НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНІСТІ:
Основним напрямком роботи є передпродажна підготовка, продаж, гарантійне, післягарантійне обслуговування автомобілів, автомобільних причепів, продаж автозапчастин, автохімії, автокосметики та аксесуарів. Також продаж і обслуговування тренажерів для спортивних залів, стадіонів, спортивного обладнання, товарів для відпочинку та туризму.
 
АВТОМОБІЛЬНИЙ БІЗНЕС:
ТзОВ-фірма «МТВ» намагається постійно розширювати свою торгово-сервісну мережу. Так фірма має уже 4 магазини та 1 філію, які знаходяться в різних частинах міста. Крім того є станція технічного обслуговування автомобілів. В 2012 році розпочато будівництво сучасного автомобільного салону «Peugeot», який буде включати автосалон, магазин аксесуарів, а також виконувати всі види обслуговування автомобілів марки «Peugeot». Запуск автосалону планується вкінці 2013 року.
З 2003 року компанія самостійно завозила з Бельгії, розмитнювала і реалізовувала автомобілі марок Renault, Peugeot, Citroën, Opel, Volkswagen та інших.
 
Продаж автомобілів Renault, Peugeot, Citroën, Opel, Volkswagen у період з 2003 по 2010р. склав більше 500 машин.
З 2008 року ТзОВ-фірма «МТВ»  є офіційним дилером марки «LADA» Торгового Дому «Укравтоваз» у Рівному та Рівненській області.
Кількість проданих автомобілів марки «LADA» склало більше 600 машин у період з кінця 2008 по 2013р. У місті Рівне присутні інші офіційні дилери ТД «Укравтоваз». Частка ринку компанії в регіоні з просування марки «LADA» становить 53%, загальна частка ринку реалізації автомобілів - 17%.
 
Досягнення компанії: успішне просування бренду LADA в Рівному та Рівненській області, стабільна робота компанії з примноженням прибутку, постійний розвиток у сфері автомобільного бізнесу, створення мережі магазинів реалізації автозапчастин та спортивних магазинів.
 
Вкінці 2010 року ТзОВ-фірма «МТВ» стає офіційним дилером марки «Peugeot» в Рівному та Рівненській області. Кількість проданих автомобілів марки «Peugeot» в 2011 році склало 86 автомобілів, а в 2012 році – 102 автомобіля. Кількість проданих автомобілів в порівнянні з минулим роком збільшились на 18,6%. Частка Peugeot на автомобільному ринку Рівного та Рівненської області становить 5.1%.
 
З травня 2012 року фірма стає офіційним дилером марки «Citroen» в Рівному та Рівненській області.
За 2012 рік було продано 40 автомобілів марки «Сitroen». Частка Citroen на автомобільному ринку Рівного та Рівненської області становить близько 3%.
 
Для забезпечення наших споживачів автомобілями, разом з різними українськими банками здійснюється програма кредитування. Дані програми передбачають можливість придбання автомобілів у кредит у термін до 7 років.