BMW X6 M, 2015 р.в.
BMW X6 M, 2015 р.в.

BMW X6 M, 2015 р.в.

$ 49 999
46 349
{{ formatNumber(convertCurrency('USD', 'EUR', 49999)) }}
1 922 461 грн
{{ formatNumber(convertCurrency('USD', 'UAH', 49999)) }} грн
Купити в розстрочку
43 562 грн/міс
100 тис.км.
Власник
Хмельницький
Можливо, шахрай
Контакти продавця
Ми знайшли це авто на сайті партнера.
Щоб подивитися контакти, перейдіть по кнопці.
Знайдено 18.12.2022
ID авто: 53531889
Дії з оголошенням
Інформація від власника
Коробка передач Автомат
Тип палива Бензин
Двигун 4.4 л
Привід Повний
Тип кузова Позашляховик / Кросовер
Колір Сірий
Дата публікації 18.12.2022
Основна інформація
за VIN кодом
VIN-код
5YMKW8C5хG0хххх68
Пробіг від продавця
100 тис. км
ДТП
Ні

Коментар продавця BMW X6 M

Продавець не залишив коментарів
Дії з оголошенням
Всі відгуки
4.3/5
(19 відгуків)
Гость
3.7/5

Х6 2015 3.0д

yaskin007
4.2/5

Доброго времени суток. Давно хотел написать отзыв, руки не доходили. Буду максимально краток. Машина хорошая , если вы готовы в неё вкладывать, она дарит максимальное количество эмоций во всех планах. Прохожие всегда обращают на неё своё внимание, мощности хватает всегда и везде. Комфорт тоже на высоком уровне, из этой машины не хочется выходить. Более классных машин не встречал. Мне она нравится почти во всем, ее внешний вид, ходовые качества, управление, интерьер, все это на высоком уровне, сложно после такой машины найти какую то более интересную заметно, но есть одно НО! Я про надёжность. Теперь расскажу о поломках. Машину кстати данную купил случайно, давно хотел бмв Х6м, но думал , что позже приду к ней. Так вот ближе к делу, что было из поломок за полтора года владения:Бесключевой доступ перестал работать(ремонт 5.000р)Вышел из строя механизм подъема багажника, купил б у(10.000р)Привод умер сначала один затем второй( 25.000•2 и замена по 4.000 итого 58.000р)Замена колодок и дисков по кругу 100.000рЗамена масла в кпп 50.000рЗамена масел в мостах 50.000рЗамена рычагов передних 50.000рСгнил жгут в переднем бампере(купил новую 12.000 и замена 5.000 итого 17.000р)Поставил другие насадки на глушители, так как родные заржавели (22.000 насадки и работа 15.000р)В резонаторе стенка отвалилась, сняли трассу, все обварили 20.000рПередняя фара начала потеть, ремонт 20.000рСигналы перестали работать, поставил б у по 5.000р и работа 5.000р итого 15.000рВ передних ковриках отклеились эмблемы бмв, купил новые 15.000рЗатерлись передние сидения, покрасил, 10.000рПоставил откидные 35.000рТак как машина в пленке переклеил бампер 10.000рЗаменил вентиляцию картерных газов со снятием двигателя 150.000рЗамена антифриза 15.000рЗаложим ещё 100.000р на всякие мелочи , про которые я забылИ сейчас у меня переборка двигателя это ещё где то 500.000рПлюс каско каждый год 250.000рИ бензина уходит где то 60.000р в мес Все эти поломки были на пробега 70.000-140.000кмСпасибо, если прочитали

Читати всі відгуки
Як ми тестували…
Огляд тест-драйву: BMW X6 M 2019
BMW X6 M

Новий BMW X6 M це найпотужніший BMW X6, який можна придбати. Оснащений V8 турбодвигуном на 575 кінських сил, сотню він досягає за 4.2 секунди. В той же час, розробники почаклували над шасі, трансмісією, системою повного приводу та іншими компонентами...

Читати як ми тестували БМВ Х6 М
Купити б/в BMW X6 M,
2015 в лізинг.
...
Некорректное значение
Некорректное значение
Некорректное значение
Вартість авто
{{ formatNumber(model.price) }} грн
Початковий внесок
{{ formatNumber(model.prepayment) }} грн
Термін дії договору
{{ formatNumber(model.monthsCount) }} міс.
Щомісячний платіж від лізинг-партнерів:
Ви можете надіслати цю заявку в одну або кілька компаній для отримання кращих лізингових умов
Щомісячний платіж включає:
  • — вартість авто
  • — процентна ставка
  • — реєстрація авто
  • — страхування авто
  • — GPS-трекер
Введіть, будь ласка, своє ім’я
Перевірте правильність введення номера
Дякуємо за заявку!
Менеджер передзвонить вам найближчим часом
Часті питання про лізинг на авто
Лізинг – довгострокова оренда транспортного засобу з подальшим правом викупу. Лізингова компанія (лізингодавець) дає клієнту (лізингоодержувачу) у користування автомобіль на підставі договору, згідно з яким він виплачує ціну автомобіля частинами (як при кредиті), але юридично авто залишається у власності компанії до завершення виплати.

При оформленні лізингу ви отримуєте відразу автомобіль. Лізинг передбачає повний спектр послуг: покупка, страхування, технічне та юридичне обслуговування. Придбання машини в кредит - це грошова позика під відсоток.

Усі додаткові витрати (реєстрація, страховки, податки) у лізингу поступово розподілені між щомісячними платежами. Купуючи авто в кредит, доведеться виділити гроші на все це відразу.

Заявка на лізинг розглядається від кількох годин до дня.

Щоб отримати авто в лізинг, потрібні:

  • Паспорт
  • Ідентифікаційний код
  • Посвідчення водія.
Так, довідка про доходи не є обов'язковим документом на придбання авто в лізинг.
Мінімальний термін лізингового договору – 12 місяців. Цього вимагає українське законодавство. Максимальний термін для придбання авто у лізинг – 84 місяці (7 років).
Так, можна достроково внести всю суму, вказану в договорі, раніше строку, але відповідно до законодавства України ви зможете оформити автомобіль на себе після закінчення мінімального терміну лізингового договору – 12 місяців.
Викупний платіж – це сума, після внесення якої власником автомобіля стає лізингоодержувач. Його розмір та особливості розрахунку зазначаються у договорі. Є два варіанти викупного платежу: це сума витрат, які не компенсував клієнт у процесі щомісячних виплат або "символічна" сума, якщо всі витрати компанії та вартість авто покрили регулярні виплати.
Щомісячний платіж складається з тіла (вартості авто), відсотка лізингової компанії та додаткових платежів (GPS-трекер, ОСАЦВ, КАСКО, штрафи та інше). Докладніший список складових щомісячного платежу можна дізнатися у конкретній обраній лізинговій компанії.
Так, лізингова компанія перевірять авто. За бажанням, клієнт може зробити діагностику на будь-якому СТО.
Так можна. Умови передачі машини у користування третім особам обумовлюються лізинговою компанією.
Лізингодавець має право розірвати лізинговий договір, якщо клієнт не регулярно вносить платежі або порушує умови співпраці. Умови дострокового припинення співробітництва з ініціативи лізингоодержувача описуються в договорі кожної компанії індивідуально.
Можна, за умови отримання письмової угоди від лізингової компанії.
Ні. У лізинг можна взяти транспортний засіб лише на українській реєстрації.
Обмеження до пробігу авто встановлює кожен лізингодавець на власний розсуд. Є компанії, які не мають вимог до кілометражу.
Взяти автомобіль у лізинг може будь-який резидент України віком 21-65 років.
Автомобіль у лізинг можна придбати в лізингових та прокатних компаніях, а також в автосалонах. Зручно вибирати машину (з пробігом чи нову) на AutoMoto.ua. У каталогах зібрані усі лізингові пропозиції в Україні.
Так, у лізинг можна придбати автомобіль із пробігом.
Кожна лізингова компанія встановлює мінімальний розмір початкового внеску. Він складає 15-30% від вартості автомобіля.
Оплата здійснюється у гривнях.
До моменту повного завершення виплат автомобілем володіє лізингова компанія, вона оформляє страхові поліси на власний розсуд. Усі лізингові транспортні засоби мають ОСЦПВ. Більшість лізингодавців оформляють повне КАСКО.
Відновлення машини після ДТП здійснюється за рахунок страхової. У разі викрадення автомобільного лізингоодержувача виплачує лізинговій компанії залишок за основним боргом (вартість самого транспортного засобу).
Особливості ремонту лізингового автомобіля залежить від умов конкретного контракту. Можливо кілька сценаріїв. Поломки усуває лізингоодержувач за власний кошт. Лізингодавець може пред'являти вимоги до використання лише оригінальних запчастин або проведення робіт у певних майстернях. Ремонтом машини може зайнятися компанія, а всі витрати поступово додати до майбутніх платежів.
Для придбання в лізинг доступні нові машини та авто з пробігом не старші 2007 року випуску.
Існує поняття "кредитні канікули" терміном від 2 до 6 місяців. Для тимчасового припинення внесення платежів необхідно звернутися до лізингодавця, щоб дізнатися про таку можливість та написати відповідну заяву.