Subaru Legacy, 2014 г.в.
$ 12 400
Продано
Subaru Legacy, 2014 г.в.

Subaru Legacy, 2014 р.в.

$ 12 400
11 445
{{ formatNumber(convertCurrency('USD', 'EUR', 12400)) }}
464 751 грн
{{ formatNumber(convertCurrency('USD', 'UAH', 12400)) }} грн
Купить в рассрочку
11 191 грн/мес
99 тис.км.
Владелец
Черкаси
Возможно, мошенник
Продано
Мы нашли это авто на сайте партнера.
Чтобы посмотреть контакты, перейдите по кнопке.
Найдено 16.03.2023
ID авто: 55103640
Действия с объявлением
Информация от владельца
Коробка передач Варіатор
Тип топлива Газ/бензин
Двигатель 2.5 л
Привод Повний
Тип кузова Седан
Цвет Синій
Количество дверей 5
Дата публікації 16.03.2023
Информация из базы МВД
Регистрационный номер
CA0707EO
Марка Subaru
Модель Legacy
Год выпуска 2014 р.
Цвет Синій
Объем двигателя 2.5 л.
Тип топлива
Бензин або газ
Указано владельцем Газ/бензин
Последняя регистрация
14.07.2021
Основная информация
по VIN коду
VIN-код
4S3BNAD6хF3хххх38
Пробег от продавца
99 тыс.км
Проверенный пробег
77 тыс.км
ДТП
Да
Дополнительные характеристики

Безпека: Антиблокувальна система (ABS)

Комфорт: Бортовий комп'ютер

Мультимедія: Bluetooth • USB • AUX

Комментарий продавца Subaru Legacy

Более подробно по телефону
Действия с объявлением
Все отзывы
4.3/5
(275 отзывов)
Славік
4.7/5

повний привід механіка двигун надійний 2.0 куба гарний розхід пального, що на сьогодні для такого класу не мало значить. в ремонті і не такий дорогий як говорять все що потрібно є в базовій комплектації, а не як в інших марках автомобіля (на зрозок: ось це і це Вам буде за додаткову платню) Вперед до досконалості і до до досягнення вершин Купуй, сідай і насолоджуйся їздою Источник: https://auto.ria.com/reviews/add.html#addReviews © AUTO.RIA.com™ класне!!! надійне!!! зручне!!! і головне повнопривідне !!! Краще Субару може буте нове Субару , а ле чи це ТАК???

dohch4
4/5

Машину купил далеко не новую в одном салоне на 71 км МКАД на внешней стороне. Почему так точно описываю место? Не помню как называется эта шарашкина конторка не помню. Но надули негодяи как могли. Н?у сам виноват доверился надеясь что данная организация выглядела серьезно.Впечатления дохлый гур и разбитая подвеска. Но после того как подвеску сделал мертвый гур конечно напрягает но... Subaru чтоит своих денег даже в том состояние что у меня. Полный привод в совокупности с опозитным мотором дарит отличные впечатления надежности и динамики не взирая на 2,0 л двигатель в 125 л.с. я думал что динамика будет хуже.

Читать все отзывы
Как мы тестировали…
Купить новый автомобиль Субару Легаси 2022 на автобазаре AutoMoto.ua
Subaru Legacy

Subaru Legacy 2022 года, полностью реконструированный всего два года назад, является одним из новейших автомобилей в сегменте среднеразмерных седанов. Вы обнаружите, что он щедро оснащен актуальными техническими функциями, в том числе полным набором ...

Читать как мы тестировали Субару Легаси
Купить б/у Subaru Legacy,
2014 г. в лизинг
...
Некорректное значение
Некорректное значение
Некорректное значение
Стоимость авто
{{ formatNumber(model.price) }} грн
Первоначальный взнос
{{ formatNumber(model.prepayment) }} грн
Срок договора
{{ formatNumber(model.monthsCount) }} мес.
Ежемесячный платеж от лизинг-партнеров:
Вы можете отправить эту заявку в одну, или несколько компаний для получения лучших лизинговых условий
Ежемесячный платеж включает:
  • — стоимость авто
  • — процентная ставка
  • — регистрация авто
  • — страхование авто
  • — GPS-трекер
Укажите, пожалуйста, свое имя
Проверьте правильность ввода номера
Спасибо за заявку!
Менеджер перезвонит вам в ближайшее время
Часті питання про лізинг на авто
Лізинг – довгострокова оренда транспортного засобу з подальшим правом викупу. Лізингова компанія (лізингодавець) дає клієнту (лізингоодержувачу) у користування автомобіль на підставі договору, згідно з яким він виплачує ціну автомобіля частинами (як при кредиті), але юридично авто залишається у власності компанії до завершення виплати.

При оформленні лізингу ви отримуєте відразу автомобіль. Лізинг передбачає повний спектр послуг: покупка, страхування, технічне та юридичне обслуговування. Придбання машини в кредит - це грошова позика під відсоток.

Усі додаткові витрати (реєстрація, страховки, податки) у лізингу поступово розподілені між щомісячними платежами. Купуючи авто в кредит, доведеться виділити гроші на все це відразу.

Заявка на лізинг розглядається від кількох годин до дня.

Щоб отримати авто в лізинг, потрібні:

  • Паспорт
  • Ідентифікаційний код
  • Посвідчення водія.
Так, довідка про доходи не є обов'язковим документом на придбання авто в лізинг.
Мінімальний термін лізингового договору – 12 місяців. Цього вимагає українське законодавство. Максимальний термін для придбання авто у лізинг – 84 місяці (7 років).
Так, можна достроково внести всю суму, вказану в договорі, раніше строку, але відповідно до законодавства України ви зможете оформити автомобіль на себе після закінчення мінімального терміну лізингового договору – 12 місяців.
Викупний платіж – це сума, після внесення якої власником автомобіля стає лізингоодержувач. Його розмір та особливості розрахунку зазначаються у договорі. Є два варіанти викупного платежу: це сума витрат, які не компенсував клієнт у процесі щомісячних виплат або "символічна" сума, якщо всі витрати компанії та вартість авто покрили регулярні виплати.
Щомісячний платіж складається з тіла (вартості авто), відсотка лізингової компанії та додаткових платежів (GPS-трекер, ОСАЦВ, КАСКО, штрафи та інше). Докладніший список складових щомісячного платежу можна дізнатися у конкретній обраній лізинговій компанії.
Так, лізингова компанія перевірять авто. За бажанням, клієнт може зробити діагностику на будь-якому СТО.
Так можна. Умови передачі машини у користування третім особам обумовлюються лізинговою компанією.
Лізингодавець має право розірвати лізинговий договір, якщо клієнт не регулярно вносить платежі або порушує умови співпраці. Умови дострокового припинення співробітництва з ініціативи лізингоодержувача описуються в договорі кожної компанії індивідуально.
Можна, за умови отримання письмової угоди від лізингової компанії.
Ні. У лізинг можна взяти транспортний засіб лише на українській реєстрації.
Обмеження до пробігу авто встановлює кожен лізингодавець на власний розсуд. Є компанії, які не мають вимог до кілометражу.
Взяти автомобіль у лізинг може будь-який резидент України віком 21-65 років.
Автомобіль у лізинг можна придбати в лізингових та прокатних компаніях, а також в автосалонах. Зручно вибирати машину (з пробігом чи нову) на AutoMoto.ua. У каталогах зібрані усі лізингові пропозиції в Україні.
Так, у лізинг можна придбати автомобіль із пробігом.
Кожна лізингова компанія встановлює мінімальний розмір початкового внеску. Він складає 15-30% від вартості автомобіля.
Оплата здійснюється у гривнях.
До моменту повного завершення виплат автомобілем володіє лізингова компанія, вона оформляє страхові поліси на власний розсуд. Усі лізингові транспортні засоби мають ОСЦПВ. Більшість лізингодавців оформляють повне КАСКО.
Відновлення машини після ДТП здійснюється за рахунок страхової. У разі викрадення автомобільного лізингоодержувача виплачує лізинговій компанії залишок за основним боргом (вартість самого транспортного засобу).
Особливості ремонту лізингового автомобіля залежить від умов конкретного контракту. Можливо кілька сценаріїв. Поломки усуває лізингоодержувач за власний кошт. Лізингодавець може пред'являти вимоги до використання лише оригінальних запчастин або проведення робіт у певних майстернях. Ремонтом машини може зайнятися компанія, а всі витрати поступово додати до майбутніх платежів.
Для придбання в лізинг доступні нові машини та авто з пробігом не старші 2007 року випуску.
Існує поняття "кредитні канікули" терміном від 2 до 6 місяців. Для тимчасового припинення внесення платежів необхідно звернутися до лізингодавця, щоб дізнатися про таку можливість та написати відповідну заяву.
Продано