Автосалон АВТО ГРУПП

Про автосалон
Про автосалон АВТО ГРУПП
Автоцентр ТОВ "АВТО ГРУП" - офіційний дилер OPEL, CHEVROLET, ZAZ, CHERY в Одеському регіоні. Кваліфікований персонал Автоцентру допоможе покупцям вибрати автомобіль, відповідний їх індивідуальн...

Автоцентр ТОВ "АВТО ГРУП" - офіційний дилер OPEL, CHEVROLET, ZAZ, CHERY в Одеському регіоні.

Автоцентр ООО "АВТО ГРУП" в Одесі

Кваліфікований персонал Автоцентру допоможе покупцям вибрати автомобіль, відповідний їх індивідуальним вимогам, надасть детальну інформацію про комплектації і технічних характеристиках автомобілів, умови гарантії та післяпродажного обслуговування автомобілів, встановлення додаткового обладнання, надасть консультацію з питань програм кредитування, лізингу та страхування. Кожен відвідувач Автоцентру зможе провести тест-драйв вподобаного йому автомобіля.

Якщо для покупки нового автомобіля необхідно продати старий, то клієнтам Автоцентру люб'язно буде надана можливість скористатися послугою «Трейд-ін» прямо в автосалоні і з вигодою для себе обміняти свій автомобіль на новий. 

Сервісна станція нового дилерського центру ТОВ «АВТО ГРУП» оснащена сучасним високотехнологічним обладнанням німецьких виробників NUSSBAUM і BOSCH, новітнім дилерським діагностичним обладнанням, спец. інструментом для виконання ремонтних робіт будь-якої складності.

Сервісна станція включає в себе: ділянка з ремонту та обслуговування автомобілів на 14 постів і малярно-рихтувальний комплекс, обладнаний 2-ма новітніми фарбувально-сушильними камерами, сучасним роботом для виконання робіт з відновлення геометрії кузова Multirack 2000, а також іншим необхідним спеціалізованим обладнанням та інструментом.

Великий склад оригінальних запасних частин і матеріалів дає можливість клієнтам сервісного центру ТОВ «АВТО ГРУП» оперативно і якісно провести обслуговування та ремонт свого автомобіля, в максимально швидкі терміни.

Новий дилерський центр пропонує своїм клієнтам: зручну парковку, обладнану кімнату відпочинку з безкоштовним WI-FI, дитячий куточок і послуги каси банку. Професійний рівень обслуговування та індивідуальний підхід до кожного клієнта - основні принципи, дотримання яких є непорушним правилом у роботі компанії ТОВ «АВТО ГРУП».

Запрошуємо Вас гідно оцінити нову якість продажів і обслуговування автомобілів OPEL, CHEVROLET, ZAZ, CHERY. 

«Нова Якість - Нові Можливості!»