Автосалон АвтоДом Одесса

Про автосалон
Про автосалон АвтоДом Одесса
В Одесі Mercedes-Вenz має честь представляти компанія "Автомобільний Дім Одеса", офіційний дилер концерну Даймлер АГ. Компанія здійснює продаж повного модельного ряду нових легкових і комерційн...

В Одесі Mercedes-Вenz має честь представляти компанія "Автомобільний Дім Одеса", офіційний дилер концерну Даймлер АГ.

Компанія "Автомобільний Дім Одеса" Мерседес в Одесі

Компанія здійснює продаж повного модельного ряду нових легкових і комерційних автомобілів Мерседес-Бенц, а також автомобілів з ​​пробігом, надає гарантійне та післягарантійне обслуговування на власній авторизованій сервісній станції, оснащеної найсучаснішим обладнанням і спецінструменту.

Відвідавши наш салон, Ви можете:

  • Вибрати автомобіль, який буде повністю відповідати Вашим вимогам, з наявних на нашому складі або замовити його на заводі;
  • Отримати кваліфіковану консультацію наших фахівців;
  • Зробити пробну поїздку на автомобілі будь-якого класу;
  • Придбати автомобіль в кредит за ексклюзивними програмами;
  • Застрахувати автомобіль;
  • Встановити додаткове обладнання;
  • Придбати автомобіль за системою Trade-In (обміняти Ваш Mercedes-Benz на новий з доплатою).

Сервісний центр компанії "Автомобільний Дім Одеса" оснащений унікальним обладнанням і пропонує своїм клієнтам повний комплекс послуг з технічного обслуговування і ремонту автомобілів Mercedes-Benz, які відповідають усім стандартам концерну Даймлер АГ. Якість сервісу постійно контролюється генеральним представництвом.

Компанія "Автомобільний Дім Одеса" має в наявності на складі більше 7000 найменувань запасних частин. Ми використовуємо тільки оригінальні запасні частини, тому що вони були виготовлені спеціально для Вашого автомобіля і отримали дозвіл на постачання, після проведення суворих тестів тими ж інженерами, які розробили Ваш Mercedes-Benz.

У нас Ви можете придбати ексклюзивні аксесуари Mercedes-Benz з нових колекцій, що складаються з безлічі красивих і корисних речей, якими престижно володіти і які приємно дарувати. Всі предмети колекцій відрізняються неповторним дизайном і виготовлені з високоякісних матеріалів. Для маленьких шанувальників автомобіля з срібною зіркою ми пропонуємо фірмові аксесуари з «Дитячої серії».