Автосалон АВТО ХОЛДИНГ Mazda

Про автосалон
Про автосалон АВТО ХОЛДИНГ Mazda
Офіційний дилер - автосалон Mazda Центр Херсон "АВТО ХОЛДИНГ" запрошує в гості ознайомитися з сучасним дизайном центру, новинками автомобілів, є можливість провести тест-драйв і підібрати оптимальні у...

Офіційний дилер - автосалон Mazda Центр Херсон "АВТО ХОЛДИНГ" запрошує в гості ознайомитися з сучасним дизайном центру, новинками автомобілів, є можливість провести тест-драйв і підібрати оптимальні умови при оформленні кредиту. Дуже затребуваним пакетом послуг є обмін за програмою Trade-in.

Mazda Центр Херсон "АВТО ХОЛДИНГ" об'єднав в собі просторий автосалон, продаж фірмових аксесуарів і запчастин, а також технічне обслуговування автомобілів.Кваліфіковані фахівці проконсультують і допоможуть в оформленні автокредитів, полісів і КАСКО. Готові надати повну інформацію по будь-якого питання і допоможуть зробити правильний вибір з урахуванням різних потреб покупця.

Розвиваючи дилерську мережу, в першу чергу нашою метою є удосконалення рівня обслуговування і ставлення до клієнта. Новий автосалон Mazda Центр Херсон "АВТО ХОЛДИНГ" - прекрасний приклад. Тут є все, що необхідно навіть самому вимогливому клієнтові: максимально комфортні умови для придбання автомобіля і повний комплекс якісних сервісних послуг.

На сьогоднішній день, наш сервісний центр являє собою сучасний комплекс, який налічує 6 підйомників та 17 постів з новітнім інструментом для проведення всіх видів робіт, у тому числі малярних і кузовних, робіт з діагностики всіх систем автомобіля, а так само з установки додаткового обладнання та оригінальних аксесуарів. Загальна площа сервісної зони становить 1800 кв.м У своїй роботі ми використовуємо сертифіковане обладнання, яке дозволяє нам обслуговувати аввтомобілі на високому рівні. Всі технічне оснащення зони сервісу представлено торговими марками WERTHER (Італія) та HUNTER (США).

Наш привітний та кваліфікований персонал завжди готовий подати ісчерпивающую інформацію по всім впитанням обслуговування, а спеціалисти відділу запчастин запропонують необхідні запчастини та витратні матеріали.

Основні напрямки діяльності Mazda Центр Херсон "АВТО ХОЛДИНГ":

  • продаж автомобілів;
  • гарантійне та сервісне обслуговування;
  • кузовний ремонт;
  • продаж запчастин;
  • програма Trade-in (це заміна старого авто на новий);
  • установка будь-якого додаткового обладнання на автомобілі;
  • надання послуг зі страхування автомобілів спільно з провідними страховими компаніями, надання кредитних і лізингових програм спільно з банками-партнерами.

Команда Mazda офіційного дилера Mazda Центр Херсон «АВТО ХОЛДИНГ» запрошує всіх автомобілістів відвідати новий автосалон за адресою: м Херсон, вул. Адм. Сенявіна 39 А, а власників автомобілів Mazda оцінити послуги нового сервісного центру, також, за адресою: м Херсон, вул. Адм. Сенявіна 39 А.