Автосалон Volkswagen Центр Херсон

Про автосалон
Про автосалон Volkswagen Центр Херсон
Сьогодні придбати автомобіль Volkswagen можна в Volkswagen Центр Херсон - першому в Україні автосалоні, збудованому за новою концепції Volkswagen. Багатий вибір автомобілів, європейський рівень...

Сьогодні придбати автомобіль Volkswagen можна в Volkswagen Центр Херсон - першому в Україні автосалоні, збудованому за новою концепції Volkswagen.

Фольксваген Центр Херсон

Багатий вибір автомобілів, європейський рівень обслуговування - тут вам допоможуть вибрати автомобіль у відповідності з вашим смаком та фінансовими можливостями.

Індивідуальний підхід до кожного клієнта, широкий парк тестових автомобілів, висококваліфіковані фахівці, сертифікований сервісний центр - все це до послуг клієнтів уже сьогодні.

Автосалон "Volkswagen Центр Херсон"

У салоні продаються як автомобілі бізнес -класу, комерційні авто, так і сімейні авто і навіть мікроавтобуси.

Кожна з моделей втілює в собі надійність, якість і відповідає всім європейським стандартам. Експозиція нового ряду на сьогоднішній день складається з таких моделей: Volkswagen Polo і Polo Sedan, Golf, GolfPlus, Jetta, Touran, Volkwagen Passat і CC, новий Tiguan, Touareg, економічний Caddy, Transporter, Crafter, Amarok.

Придбати автомобіль Volkswagen в салоні Volkswagen Центр Херсон можна в кредит або лізинг від 0% річних.

Оформлення кредиту здійснюється безпосередньо в автосалоні без додаткових витрат часу клієнта. Лізинг приверне тих, хто хоче придбати автомобіль без урахування комісій, витрат на страховку і зборів до пенсійного фонду України.

Перелік послуг, що надаються:

1. Продаж оригінальних аксесуарів і запасних частин;

2. Послуга трейд-ін;

3. Обладнання автомобілів додатковими опціями;

4. Гарантійне обслуговування автомобілів Volkswagen;

5. Сервісне обслуговування автомобілів всіх марок Volkwagen Group.