Автосалон АВТО-Р

Про автосалон
Про автосалон АВТО-Р
Автосалон "АВТО-Р" - офіційний дилер марки Renault в м. Запоріжжя. Компанія ТОВ «АВТО-Р», є офіційним дилером автомобілів Renault Запорізької області з 2003 року. У нашому автосалоні Вашій уваз...

Автосалон "АВТО-Р" - офіційний дилер марки Renault в м. Запоріжжя.

Автосалон Рено "АВТО-Р" в Запорожье

Компанія ТОВ «АВТО-Р», є офіційним дилером автомобілів Renault Запорізької області з 2003 року. У нашому автосалоні Вашій увазі представлений великий модельний ряд автомобілів Renault.

Кваліфікований персонал нашої компанії відповість на будь-яке питання, надасть всю необхідну інформацію, щоб Ви змогли зробити вибір автомобіля за Вашими побажаннями. Саме у нашому автосалоні Вам запропонують найвигідніші умови придбання автомобіля в кредит, а також можливість застрахувати автомобіль, не виїжджаючи з салону.

Безпосередньо при автосалоні знаходиться станція технічного обслуговування. Фахівці технічного центру регулярно проходять навчання в центрах технічної підготовки Renault, що забезпечує високу якість робіт на кожному етапі обслуговування автомобіля: від початкової діагностики до остаточного усунення несправностей. Також ми пропонуємо Вам широкий вибір запчастин, додаткового обладнання та аксесуарів як в наявності, так і під замовлення, з обов'язковим наданням гарантії.

Кращим результатом нашої діяльності є Ваші рекомендації автоцентру Renault своїм близьким і знайомим.