Автосалон Автомобильный Дом Солли-Плюс

Про автосалон
Про автосалон Автомобильный Дом Солли-Плюс
Компанія «Автомобільний Дім "Соллі-Плюс"» працює в Запоріжжі з 2000 року. Виконавши за два роки всі вимоги концерну VW, «Автомобільний Дім" Соллі-Плюс "» отримав у 2002 році статус офіційного дилера к...

Компанія «Автомобільний Дім "Соллі-Плюс"» працює в Запоріжжі з 2000 року. Виконавши за два роки всі вимоги концерну VW, «Автомобільний Дім" Соллі-Плюс "» отримав у 2002 році статус офіційного дилера концерну VW у Запорізькій області.

«Автомобільний Дім "Соллі-Плюс"»

Сьогодні фірма є одним з 12 офіційних дилерів генерального імпортера VW на Україну "Порше Україна". Імпортер поставляє на український ринок весь асортимент продукції заводу Volkswagen (включаючи спеціальні автомобілі).

Сервіс Volkswagen в Україні є частиною найбільш потужною і розвиненою системою автосервісу VW в Європі (близько 9000 підприємств).

Все 11 станцій в Україну оснащені сучасним, спеціально розробленим пристосуваннями і інструментами, користуються відпрацьованої в заводських умовах нормативню документацією, мають доступ до повної номенклатурі запчастин. Тому СТО мають можливість обслуговувати будь-який Volkswagen, навіть 1947 випуску, наближаючи якість обслуговування до вимог загальноєвропейського рівня Volkswagen-Service. 

Кожен, хто купив у нас автомобіль, потрапляє в сім'ю Volkswagen, оточену турботою і увагою.