Автосалон Авто-Импульс Ford

Про автосалон
Про автосалон Авто-Импульс Ford
Компанія «Авто-Імпульс» - найбільший монобрендовий офіційний дилерський центр Ford у Дніпропетровській області. Ми здійснюємо продаж автомобілів Ford європейського виробництва і надаємо комплекс послу...

Компанія «Авто-Імпульс» - найбільший монобрендовий офіційний дилерський центр Ford у Дніпропетровській області. Ми здійснюємо продаж автомобілів Ford європейського виробництва і надаємо комплекс послуг з їх технічного обслуговування.

Компанія «Авто-Імпульс» Форд у Дніпропетровську

Наш Автоцентр має у продажу найширший вибір оригінальних запасних частин та аксесуарів. Фахівці «Авто-Імпульс» встановлюють додаткове обладнання, аксесуари, сигналізації, охоронні системи, протиугінні комплекси та мультимедіа.

Досвідчені та кваліфіковані менеджери з автокредитування та автострахування здійснюють індивідуальний підбір оптимальних варіантів, як з числа стандартних пропозицій, так і на умовах спеціалізованих пільгових програм.

Дилерський центр компанії Авто-Імпульс - один з найсучасніших, великих і універсальних в Дніпропетровську і на території Дніпропетровської області. Окрім продажу та сервісного обслуговування автомобілів ми пропонуємо Вам широкий спектр додаткових послуг, які Ви отримаєте тільки у нас!