Автосалон Днепропетровск-Авто

Про автосалон
Про автосалон Днепропетровск-Авто
ПАТ "Дніпропетровськ-Авто" входить в структуру корпорації "УкрАВТО", яка постачає на ринок України такі автомобілі як "Опель". З укладенням у вересні 2003 року договору на офіційне дилерство марки ...

ПАТ "Дніпропетровськ-Авто" входить в структуру корпорації "УкрАВТО", яка постачає на ринок України такі автомобілі як "Опель".

З укладенням у вересні 2003 року договору на офіційне дилерство марки "Опель" в Дніпропетровську, підприємством "Дніпропетровськ-Авто" було відкрито автосалон, повністю відповідає всім вимогам компанії "Adam Opel AG". З 1 листопада салон почав свою роботу. У ньому представлені моделі Astra Classic, Astra H, Vectra, Corsa, Zafira, Meriva, Combo.

У 2005 році був відкритий салон вантажного транспорту. У ньому можна придбати автомобілі таких брендів як TATA, JAC, I-VAN.

У 2007 році був відкритий автосалон автомобілів Chery.

У 2009 році компанія "Днепропетровк-Авто" отримала статус офіційного представництва Фалькон-АВТО. В автосалонах "Дніпропетровськ-АВТО" представлений весь модельний ряд автомобілів КІА.

У комплексі з автосалонами, були створені і сервісні дільниці з обслуговування автомобілів ЗАЗ, Daewoo, Сhtry, Chevrolet, Opel, KIA. Для них на правах лізингу було закуплено сучасне обладнання для високоточної діагностики, інструменти, підйомники фірми Hoffman. У разі необхідності будь-яка запчастина до них поставляється протягом тижня зі складів у Києві.

А у вересні 2010 року відбулося відкриття концептуально нового автосалону Mersedec-Benz, і компанія Дніпропетровськ-АВТО стала офіційним представництвом цього легендарного бренду.