Автосалон Hyundai на Липинского

Об автосалоне
Об автосалоне Hyundai на Липинского
ТОВ "Дністер-Сервіс" є офіційним дилером Hyundai у Львівській області. У нашому дилерському центрі Ви можете вибрати і придбати будь-яку модель автомобіля марки Hyundai (Хюндай). Ми надаємо пов...

ТОВ "Дністер-Сервіс" є офіційним дилером Hyundai у Львівській області. У нашому дилерському центрі Ви можете вибрати і придбати будь-яку модель автомобіля марки Hyundai (Хюндай).

Автосалон Хюндай на Липинського у Львові

Ми надаємо повний спектр послуг, пов'язаних з продажем, обслуговуванням та постачанням оригінальних запчастин і аксесуарів для автомобілів Хюндай. Продаж Хюндай нами здійснюється, також, в кредит. Крім цього, при покупці автомобіля наші фахівці підберуть для Вас найбільш вигідну схему автострахування.

У нашому автосалоні Hyundai на Липинського Ви можете придбати найбільш популярні в Україні моделі, такі як Hyundai Accent, Accent 5DR (хетчбек), Elantra, Sonata, Tucson, ix35, Santa Fe та інші.

Якщо Ви хочете придбати Hyundai у Львові і шукаєте салон з найбільшим вибором автомобілів, то Вам, поза сумнівом, потрібно звернутися в автомобільний центр Hyundai на Липинського. Оскільки ми є офіційним дилером, ми першими пропонуємо новинки, які виводяться на український ринок, і продаємо всі автомобілі на найбільш вигідних для покупців умовах.

Всі моделі Hyundai з'являються в автосалоні Hyundai на Липинського одразу ж, коли модель надходить в офіційний продаж на території України.