Автосалон Захид Моторс Mazda

Про автосалон
Про автосалон Захид Моторс Mazda
Компанія «Захід Моторс» - офіційний дилер автомобілів Mazda у Львові та Львівській області. Працює на ринку Львівщини з лютого 2009р. Основним видом діяльності компанії є продаж нових автомобілів Mazd...

Компанія «Захід Моторс» - офіційний дилер автомобілів Mazda у Львові та Львівській області. Працює на ринку Львівщини з лютого 2009р. Основним видом діяльності компанії є продаж нових автомобілів Mazda, їх гарантійне та післягарантійне технічне  обслуговування, продаж оригінальних запасних частин та аксесуарів.

Автосалон Mazda «Захід Моторс» у Львові

Торгово-сервісний комплекс розташований в центральній частині міста за адресою: Львів, вул. Липинського, 50 Б. Він складається із салону (show-room) нових автомобілів, відділу приймання замовлень, магазину запчастин та аксесуарів, станції технічного обслуговування, зони відпочинку, складських приміщень, офісних приміщень, паркувальних майданчиків.

Виставкова зала «Захід Моторс» Мазда у Львові

У салоні представлений  весь модельний ряд Mazda різноманітних комплектацій та кольорів. Кожен клієнт має можливість пройти тест-драйв і відчути унікальний настрій «Zoom-Zoom», який дарує лише Mazda.

Не виходячи з салону, клієнти можуть застрахувати своє авто, скористатися послугою trade-in (обмін старого автомобіля на новий з доплатою), поставити автомобіль на облік ДАІ, зробити своє авто більш стильним за допомогою оригінальних аксесуарів та скористатись спеціально розробленою для  власників автомобілів програмою лояльності Mazda Service Club.

Компанія входить до складу Групи компаній «НІКО», основними напрямами діяльності якої є: автомобільний бізнес (роздрібні продажі - до складу роздрібної дилерської мережі «НІКО» входить 15 дилерських центрів, які розташовані в Києві, Донецьку, Дніпропетровську, Запоріжжі, Львові та Чернівцях, сервісне обслуговування, імпорт і дистрибуція), операції фінансового сектора (страхування, фінансування і кредитування, інвестиції і управління активами), будівництво, транспортні, митно-брокерські послуги та корпоративна соціальна відповідальність.

Група компаній «НІКО» названа в десятці провідних корпорацій Україні за підсумками дослідження «ГVардия. 500 найбагатших компаній України - 2011», опублікованого видавничим домом «Галицькі контракти». Також за підсумками рейтингу «200 ефективних компаній України», підготованого ВД «Економіка» в 2011 році, роздрібна дилерська мережа НІКО визнана однією з найуспішніших дилерських мереж країни.