Автосалон Интер-Авто

Про автосалон
Про автосалон Интер-Авто
Фірма «Інтер-Авто» є офіційним дилером MAZDA і SUZUKI на півдні України. Вже 8 рік ми успішно працюємо на ринку м. Одеси і півдня України, забезпечуючи продажу безпечних і надійних автомобілів MAZDA і...

Фірма «Інтер-Авто» є офіційним дилером MAZDA і SUZUKI на півдні України. Вже 8 рік ми успішно працюємо на ринку м. Одеси і півдня України, забезпечуючи продажу безпечних і надійних автомобілів MAZDA і SUZUKI, оригінальних запасних частин, автошин, легкосплавних дисків, авто аксесуарів, надаючи професійні сертифіковані послуги з гарантійного, післягарантійного обслуговування і ремонту.

Автосалон «Інтер-Авто» Мазда і Сузукі в Одесі

Сервісний центр "Інтер-Авто" відповідає стандартам виробників MAZDA SUZUKI (сертифікат № UA 1.003.00208-1 Держстандарту України від 04.01.2001г).

"Інтер-Авто" - перспективна, впевнено розвивається компанія, яка дбає про безпеку, комфорт і престиж своїх клієнтів. В даний час ведеться капітальне будівництво сучасного і зручного автомобільного центру в м. Одесі, площею понад 2 500 кв. метрів з повним комплексом послуг з продажу, обслуговування і ремонту автомобілів в одному місці.