Автосалон Класик-Авто

Про автосалон
Про автосалон Класик-Авто
Тойота Центр Івано-Франківськ "Класик-Авто" з червня 2008 року є офіційним дилером японського автомобільного концерну "TOYOTA" в Івано-Франківській області та виконаний відповідно до єдиних стандартів...

Тойота Центр Івано-Франківськ "Класик-Авто" з червня 2008 року є офіційним дилером японського автомобільного концерну "TOYOTA" в Івано-Франківській області та виконаний відповідно до єдиних стандартів Toyota, в основі якої лежить принцип "Customer First": "Клієнт - на першому місці".

Основним завданням дилерського центру є не тільки представлення всього модельного ряду автомобілів Toyota, що продається в Україні, але і забезпечення кожному клієнту максимального комфорту і зручності. Крім покупки автомобіля клієнту надається можливість скористатися послугою "тест-драйв", а також застрахувати машину, оформити кредит на її придбання, встановити додаткове обладнання, пройти технічне обслуговування і багато чого іншого.

У дилерському центрі працюють кваліфіковані співробітники - згуртована команда справжніх професіоналів, фахівців своєї справи, які пройшли спеціальне навчання в навчальних центрах компанії "Тойота Україна" і "Тойота Мотор", що гарантує якісне обслуговування та індивідуальний підхід до кожного відвідувача.

Для зручності клієнтів у "Тойота Центр" розташована комфортабельна клієнтська зона, обладнана спеціальними моніторами, які дозволяють клієнтам контролювати процес ремонту своїх автомобілів. Також для клієнтів працюють зони вільного доступу в Інтернет.Ви вирішили стати власником автомобіля марки Тойота?

Ми чекаємо Вас в Тойота Центрі Івано-Франківськ "Класик-Авто"!