Автосалон Модерн-Авто

Про автосалон
Про автосалон Модерн-Авто
Офіційний дилер бренду Пежо в Івано-Франківській області Пежо Центр Івано-Франківськ «Модерн-Авто» запрошує всіх відвідати автосалон та відчути всі переваги французького бренду. На сьогоднішній...

Офіційний дилер бренду Пежо в Івано-Франківській області Пежо Центр Івано-Франківськ «Модерн-Авто» запрошує всіх відвідати автосалон та відчути всі переваги французького бренду.

Пежо Центр Івано-Франківськ «Модерн-Авто»

На сьогоднішній день, Пежо Центр Івано-Франківськ «Модерн-Авто» - це концептуальний 3-S комплекс, що пропонує весь модельний ряд легкових і комерційних автомобілів Peugeot, повний комплекс послуг і європейський рівень якості.

Виставкова зала «Модерн-Авто»

Сервісний центр Пежо Центр Івано-Франківськ «Модерн-Авто» повністю відповідає стандартам бренду Peugeot і використовує найсучасніші технології та обладнання.

Модельний ряд «Модерн-Авто»

Будучи офіційним дилером, Пежо Центр Івано-Франківськ «Модерн-Авто» підтримує гарантію виробника терміном в 24 місяці без обмеження пробігу. Крім того, купуючи автомобіль в Пежо Центр Івано-Франківськ «Модерн-Авто», клієнти можуть скористатися службою підтримки Peugeot Assistance, яка працює 24 години на добу, 7 днів на тиждень, 365 днів у році. Звернувшись в Peugeot Assistance, вони можуть розраховувати на техдопомога в дорозі, консультації, медичну допомогу та багато інших послуг.

Модельний ряд Пежо автосалона «Модерн-Авто»

Пежо Центр Івано-Франківськ «Модерн-Авто» надає своїм клієнтам цілий ряд переваг, до числа яких входять: можливість покупки авто за системою trade-in, страховка та лізинг, а також ряд додаткових і приємних привілеїв.