Автосалон ПолисАвтоСервис

Про автосалон
Про автосалон ПолисАвтоСервис
«ПолісАвтоСервіс» - це сучасний концептуальний 3S (sales, service, spares - продажу, обслуговування, запасні частини) офіційний дилерський центр Nissan. У «ПолісАвтоСервіс» Вас зустрінуть квалі...

«ПолісАвтоСервіс» - це сучасний концептуальний 3S (sales, service, spares - продажу, обслуговування, запасні частини) офіційний дилерський центр Nissan.

Автосалон Ніссан «ПолісАвтоСервіс» в Житомирі

У «ПолісАвтоСервіс» Вас зустрінуть кваліфіковані консультанти, які нададуть відповіді на всі питання, і навіть більше того - проінформують Вас про поточні акції, найвигідніших способи придбання автомобіля Nissan. Просторий світлий салон, затишна зона відпочинку і привітність персоналу забезпечать Вам чудовий настрій під час візиту в «ПолісАвтоСервіс».

Виставкова зала «ПолісАвтоСервіс» Ніссан в Житомирі

Можливість придбання автомобіля в кредит. Завдяки партнерству «ПолісАвтоСервіс» з компанією «Ніссан Фінанс», у Вас є можливість швидко і без особливих зусиль оформити кредитний договір. Наші фінансові консультанти з радістю допоможуть Вам вибрати саме ту кредитну програму, яка максимально задовольнить Ваші потреби, заощаджуючи час і кошти. Представники Страхової Компанії знаходяться безпосередньо в автоцентрі, тому Ви отримуєте унікальну можливість оформити страховку купленого автомобіля прямо на місці, що значною мірою заощаджує Ваш час.

Офіційний сервіс. Ми працюємо тільки з самим новим обладнанням та запчастинами, які рекомендовані заводом-виробником Nissan.

Автоцентр «ПолісАвтоСервіс» завжди готовий надати відвідувачам нового дилерського центру повну і вичерпну інформацію при виборі автомобіля, про умови кредитування та страхування, допомогти в оформленні документів і, за бажанням клієнта, тест-драйв будь-якої моделі.