Автосалон Тойота Центр Житомир «Стар-Кар»

Про автосалон
Про автосалон Тойота Центр Житомир «Стар-Кар»
Тойота Центр Житомир "Стар-Кар" - офіційний дилер з продажу та технічного обслуговування автомобілів марки Toyota в Житомирській області. Тойота Центр Житомир "Стар-Кар" - почав свою роботу вос...

Тойота Центр Житомир "Стар-Кар" - офіційний дилер з продажу та технічного обслуговування автомобілів марки Toyota в Житомирській області.

Тойота Центр Житомир "Стар-Кар"

Тойота Центр Житомир "Стар-Кар" - почав свою роботу восени 2008р. Підприємство володіє власним автосалоном, сучасною сервісною станцією і складом запчастин.

Виставкова зала Тойота "Стар-Кар"

Тойота Центр Житомир "Стар-Кар" має цілу низку конкурентних переваг:

1. Гарантія якості. Тойота Центр Житомир "Стар-Кар" є офіційним дилером Тойота Україна і працює відповідно до високих вимог, які надає своїм дилерам виробник. Ми пропонуємо автомобілі, які максимально адаптовані до кліматичних та дорожніх умов України.

2. Сучасна станція технічного обслуговування. Обслуговування Вашого автомобіля здійснюють професійні механіки високої кваліфікації, що володіють останніми технологічними досягненнями в області обслуговування автомобілів Toyota, постійно проходять навчання в навчальних центрах Toyota. При обслуговуванні та ремонті автомобілів клієнтів використовуються тільки оригінальні запчастини, надійність яких гарантована виробником.

3. Надійність. Всі автомобілі, придбані в Тойота Центр Житомир «Стар-Кар», мають гарантію на 3 роки або 100 тис. км. пробігу (залежно від того, що настає раніше). У нас Ви завжди отримаєте якісне обслуговування після продажу яке базується на дотриманні всіх вимог і стандартів і має гарантійну підтримку виробника. Подорожуючи на нашому автомобілі Ви можете скористатися безкоштовною допомогою "Toyota Assistance".

4. Гарантована легальність оформлення. Усі без винятку автомобілі, імпортовані ПІІ "Тойота Україна", ввозяться з дотриманням всіх законодавчих актів України. Це гарантує відсутність проблем, пов'язаних із законом: при виїзді на власному автомобілі за кордон, оформленні страховки або в його подальшому продажі.

5. Контроль якості обслуговування. Обслуговуючий персонал Тойота Центр Житомир «Стар-Кар» постійно підвищує свій професійний рівень, проходить спеціальну підготовку за новітньою методикою TOYOTA. Наші висококваліфіковані продавці- консультанти і сервіс- консультанти СТО дадуть відповідь на будь-кі Ваші запитання з технічних характеристик, умов придбання, обслуговування і ремонту автомобілів.

Одним з наших головних принципів є уважне та відповідальне ставлення до всіх Ваших побажань щодо вибору, покупки і обслуговування автомобіля.