Автосалон Запорожье-Авто

Про автосалон
Про автосалон Запорожье-Авто
ТОВ «Запоріжжя-Авто» - структурний підрозділ корпорації «УкрАВТО», є найбільшим мультибрендовим автоцентром у м. Запоріжжя та Запорізької області і входить до десятки найбільших автомобільних компаній...

ТОВ «Запоріжжя-Авто» - структурний підрозділ корпорації «УкрАВТО», є найбільшим мультибрендовим автоцентром у м. Запоріжжя та Запорізької області і входить до десятки найбільших автомобільних компаній України. Її філіали знаходяться в самих транзитних містах області - Василівці, Мелітополі та Бердянську.

«Запоріжжя-Авто» включає в себе 12 торго-сервісних підрозділів, до складу яких входять автосалони, СТО, магазини запчастин та аксесуарів, в яких трудяться понад 300 осіб. Всі центри розташовані на основних магістралях міста і області або в безпосередній близькості до них, що створює зручність, як для постійних клієнтів компанії, так і для транзитних водіїв.

«Запоріжжя-Авто» має у своєму розпорядженні один з найбільших в Україні складів-накопичувачів, що вміщає більше 500 автомобілів. У товарному асортименті «Запоріжжя-Авто» представлені автомобілі 9-ти великих марок Європи, Америки та Азії серед яких - KIA, Opel, Chevrolet, ЗАЗ, Chery, а також ТАТА, JAC і автобусів I-VAN.

Побудовані за принципом комплексного обслуговування торговельно-сервісні центри «Запоріжжя-Авто», як правило, включають в себе автосалон, СТО, магазин запасних частин, матеріалів та аксесуарів, демонстраційний майданчик і стоянку для автомобілів клієнтів.

У кожному автосалоні «Запоріжжя-Авто» представлений весь модельний ряд автомобілів і інформація про основні технічні характеристики автомобілів і цінах, а кваліфікований продавці дадуть вичерпні відповіді на питання клієнтів та ознайомлять з конкретною моделлю, допоможуть підібрати відповідну комплектацію. Автосалони компанії виконують широкий перелік послуг полегшують придбання автомобіля.

У «Запоріжжя-Авто» завжди раді клієнту і роблять все для того, щоб виконати всі його бажання, пов'язані з купівлею нового автомобіля.

Філії:

Автосалон за адресою: м. Запоріжжя, пр. Леніна, 8

Тел.: (061) 213-00-44

Автосалон за адресою: м. Запоріжжя, вул. Ак. Курчатова, 1

Тел.: (061) 227-05-46

Автосалон за адресою: м. Мелітополь, вул. Ломоносова, 1 А

Тел.: (061) 926-16-42

Автосалон за адресою: м. Василівка, вул. Чекістів, 41

Тел.: (061) 757-26-65

Автосалон за адресою: м. Бердянськ, вул. Л. Українки, 2 Б

Тел.: (061) 537-84-58