Огляд тест-драйву: Opel Combo 2016

2 грудня 2016

Практичний Opel Combo належить до розряду малих вантажних автомобілів. Випускається він з 1986 року компанією General Motors. Представлений у кузові фургон та мінівен. Нинішні моделі Combo побачили світ у 2012 році. Базою для створення послужив Fiat Doblo Cargo. Лінійка налічує вантажні та пасажирські модифікації з короткою/довгою колісною базою та високим/низьким дахом. Версії з цільнометалевим корпусом отримали повнорозмірну перегородку кузова. Запропоновані дві моделі конструктивної повної маси автомобіля: «2000» та «2300» з 1.000 кг корисного навантаження, що є найкращим показником класу.

Огляд тест-драйву: Opel Combo 2016

Враження від їзди

Найбільш економічним двигуном, який передбачено для Combo, є 1.3-літровий дизельний силовий агрегат з показником витрати 4.9 л/100км. Саме з ним найчастіше замовляють автомобіль. Роботи у нього чимало зважаючи на розмір та вагу Combo, але продуктивності двигуна вистачає з головою. 1.6-літровий двигун пропонує більше потужності та краще підходить для постійного перевезення великої кількості вантажу та пересування на значні відстані. Для водіїв, яким цього виявиться замало, запропонований 2.0-літровий силовий агрегат, який очолює силовий перелік Combo. Стандартна шестиступінчаста механічна коробка добре виконує свої обов’язки. Як опція пропонується автоматична коробка Tecshift. Вона краще підходить для пересування містом.

Детально про автомобіль Opel Combo

нажмите на фото для просмотра в полноэкранном режиме
Дивіться також каталоги:

Інтер’єр

На перший погляд салон виглядає дуже просторо. Водію та передньому пасажиру дістались широкі, індивідуальні крісла. Прилади розташовані логічно та є зручними у використанні. Важіль перемикання передач  подібний до такого у Fiat. Для особистих речей передбачені відсіки, включаючи глибокий бардачок та кишені дверей. Як опція запропонований відсік під нижньою частиною сидіння переднього пасажира. Для базових моделей функція налаштування водійського сидіння віднесена до опційного переліку, модель Sportive оснащено нею стандартно. Стандартна для усіх моделей повнорозмірна перегородка кузова стала беззаперечною перевагою Combo. Вона захищає пасажирів від можливого падіння вантажу. Рама драбинного типу позаду сидінь другого ряду у пасажирських версіях пропонується як безкоштовна опція. Корисне навантаження у 1.000 кг моделей «2300» робить Combo важковаговиком класу. Об’єм вантажного простору складає 4.2 м3. Лівосторонні завантажувальні двері є опцією для базових моделей та стандартними для Sportive. Правосторонні завантажувальні двері опція для Sportive. Двосторонні двері увійшли у базу нових пасажирських моделей. Але завантажити габаритні речі неможливо, оскільки їх ширина лише 700 мм. Єдиним шляхом завантаження залишились задні двері на 1.230 мм. Автомобіль пропонує цікаву ідею перевезення нестандартних речей, як, наприклад, драбина. Для неї передбачені спеціальні опційні рейки у вантажному відсіку. Ще однією корисною опцією стала 12-вольтова розетка у вантажному відсіку.

Базова комплектація

Перелік стандартного оснащення був переглянутий та поліпшений для моделей останнього покоління. Так, до бази Combo увійшли: центральний замок з блокуванням, перегородка кузова, бортовий комп’ютер, електропідсилювач керма, подушка безпеки водія, антиблокувальна гальмівна система з розподілом гальмівних зусиль, CD-стерео та розетка на 12 вольт на приладовій панелі. Особливої уваги вартує нова комплектація Sportive. Вона пропонує більше комфорту водієві, спортивну стилізацію та додає до бази систему кондиціонування повітря, металеве забарвлення, бампери та бічні дзеркала, пофарбовані у колір кузова, лівосторонні розсувні двері, водійське сидіння з налаштуванням по висоті та підлокітник. Більшість елементів безпеки входять до опційного переліку: електронний контроль стабільності, подушка безпеки для переднього пасажира та бічні подушки безпеки.

Під капотом

Фургон та мінівен останнього покоління ділять чимало силових агрегатів на двох. Під капотом транспортних засобів зустрічаються дизельні та бензинові двигуни. Останніх значно менше, у зв’язку з вищим рівнем витрати пального, що не дуже підходить для вантажного транспорту. Першим бензиновим двигуном є 1.4-літровий чотирициліндровий на 95 кінських сил. Йому для розгону знадобиться 15.4 секунд. Витрата палива перебуває на рівні 7.4 л/100км. Пару двигуну складає п’ятиступінчаста механічна коробка передач. 1.4-літровий чотирициліндровий бензиновий CNG Turbo передбачений лише для версії мінівен. Його 120 конячок вистачає для розгону за 12.3 секунд. Витрачає автомобіль з ним 7.5 л/100км. До пари він отримав шестиступінчасту механічну коробку. Дизельний перелік починається з 1.3-літрового чотирициліндрового CDTI на 90 кінських сил. Зустрічається він під капотом фургону. Витрата палива становить 4.9 л/100км. Компонується двигун п’ятиступінчастою механічної коробкою. Продовжує перелік 1.6-літровий чотирициліндровий силовий агрегат CDTI з 90 конячками. З ним розгін відбувається за 14.9 секунд. Витрата палива дорівнює 5.5 л/100км. У пару двигуну дісталась шестиступінчаста механічна коробка. 1.6-літровий чотирициліндровий двигун Ecoflex розжене мінівен за 13.4 секунд. Витрачає Combo 5.2 л/100км. Шестиступінчаста механічна коробка доповнює двигун. Завершує дизельний перелік 2.0-літровий чотирициліндровий двигун на 135 кінських сил. Розганяється автомобіль з ним за 11.3 секунд, витрачаючи 5.7 л/100км. Компонується силовий агрегат шестиступінчастою коробкою. Як опція пропонується автоматична коробка Tecshift. Привід в автомобілів на передні колеса.   

 
Попередній огляд Огляд тест-драйву: Volvo 960
Огляд тест-драйву: Volvo 960
Огляд тест-драйву: Volvo 940
Наступний огляд Огляд тест-драйву: Volvo 940