Огляд тест-драйву: Skoda Octavia 2015

30 серпня 2016

Найкращим аспектом автомобіля Skoda Octavia вважається його багажне відділення. Цей автомобіль має дійсно неймовірний вантажний простір, але його салон виглядає дуже просто. Тобто сказати щось більше ніж – звичайний чотиридверний седан, який не має нічого спільного з хетчбеком – просто неможливо.

Огляд тест-драйву: Skoda Octavia 2015

Вам сподобається

Можна подумати, що Skoda Octavia просто кепкує з таких своїх найближчих конкурентів, як: Golf, Jetta, Fabia і Polo.   

Об’єм багажного відділення складає 500 літрів і це при розкладених спинках задніх сидінь, що є просто неймовірним показником для класу. Багажник виглядає типово для Skoda. Крім того, він значно перевищує Групу Volkswagen в плані затрат на виробництво та загальних зусиль, необхідних для створення належного автомобіля.

Вам можуть не сподобатись

Автомобілі Skoda, як правило, забезпечують додаткову цінність та інтерес, приховані за знаком «VW», але нова Octavia навряд чи Вас вразить з першого погляду.  

Початкова ціна даного автомобіля, звісно, не погана, але точно не найкраща, як і його якість. Стилізація не виразна, а враження від кермування далекі від ознак комфортності, які можуть запропонувати інші седани. Навіть електросклопідйомники виглядають дешево.  

Аудіозвучання залишає бажати кращого, а мультимедійний екран має надто маленькі зображення. Не викликає захвату і планування салону.     

нажмите на фото для просмотра в полноэкранном режиме
Дивіться також каталоги:

Враження від їзди

Без сумніву, він більший за своїх конкурентів, крім того, шасі та блок механічного обладнання, який походить від платформи MQB, в подальшому зможуть породити більш, ніж 25 моделей автомобілів для розширеної сім'ї VW.

Цей автомобіль потребує зваженої оцінки, оскільки сучасний ринок невеликих седанів вже переповнений представниками Mazda, які досі були лідерами на ньому та невдовзі поповниться оновленою моделлю Mondeo від Ford, яка обіцяє увійти до верхніх позицій рейтингів.       

Найкращі характеристики

Якщо розглянути сам автомобіль Skoda Octavia, то не можна не відмітити той факт, що він ідеально підходить для дальніх подорожей по шосе. Octavia просторий та комфортабельний автомобіль, а на містких задніх сидіннях здатна розміститись вся родина.

Детально про автомобіль Skoda Octavia

Skoda Octavia є типовим транспортним засобом, але надзвичайних відчуттів від їзди Ви не отримаєте. Ситуацію справді рятує багажне відділення, у якому Ви з легкістю зможете перевозити велосипед і ще чимало інших речей.   

Свій автомобіль компанія Skoda оснастила більш широкою колісною базою, що додало простору заднім сидінням та багажному відділенню, залишивши при цьому традиційні 1.4-літровий турбодвигун, коробку передач і навіть розташування приладової панелі.

Багажне відділення оснащено відповідними великими дверцятами. Вам доведеться ще подумати чим же заповнити Ваш багажник.   

Під капотом

  

Не варто ігнорувати хороші показники гальмування та стабільного входження в повороти.

Цей автомобіль здатний приємно вражати своїх власників, якщо вони беруть до уваги всі його особливості. Його можна вважати сімейним автомобілем, який можна придбати за відносно невеликі гроші.

Виникає запитання – наскільки дані показники здатні вплинути на загальну репутацію Skoda Octavia?! Сама компанія Skoda заявляє, що люди, які надають превагу даному автомобілю, навряд чи прагнуть розкоші.

Загалом, Skoda Octavia є хорошим автомобілем, який здатний добре себе показати під час тривалих подорожей по шосе та вразити свого власника, просто неймовірним по розміру, багажним відділенням.  

Попередній огляд Огляд тест-драйву: MG 6 2015
Огляд тест-драйву: MG 6 2015
Огляд тест-драйву: Volkswagen Sharan 2016
Наступний огляд Огляд тест-драйву: Volkswagen Sharan 2016