Автосалон Автосамит ЛТД

Про автосалон
Про автосалон Автосамит ЛТД
Тойота Центр Київ «Автосаміт» є частиною Української Автомобільної Корпорації. У 1992 році було створено спільне українсько-японське підприємство «Автосаміт ЛТД», яке першим в країні, з перших днів св...

Тойота Центр Київ «Автосаміт» є частиною Української Автомобільної Корпорації. У 1992 році було створено спільне українсько-японське підприємство «Автосаміт ЛТД», яке першим в країні, з перших днів свого створення отримало статуc TASS - авторизоване сервісне підприємство TOYOTA.

Тойота Центр Київ «Автосаміт» у Києві

На сьогоднішній день Тойота Центр Київ «Автосаміт» є однією з найбільших в Європі станцій сервісного обслуговування автомобілів Toyota і найбільшим дилерським центром в Україні.

Тойота Центр Київ «Автосаміт» Тойота у Києві

Діяльність компанії Тойота Центр Київ «Автосаміт» ведеться в багатьох напрямках:

  • продаж автомобілів Toyota і їх передпродажна підготовка;
  • продаж автомобілів Toyota в кредит;
  • гарантійне і післягарантійне обслуговування;
  • технічне обслуговування та ремонт автомобілів Toyota;
  • продаж аксесуарів і оригінальних запасних частин до автомобілів Toyota;
  • обмін Вашого авто на новий з доплатою за системою Trade-in.

Тут Ви завжди отримаєте кваліфіковану консультацію по кожній з представлених в офіційній дилерській мережі моделей Toyota. Фахівці відділу продажу автомобілів з задоволенням познайомлять Вас з особливостями і технічними новинками автомобілів, запропонують провести тест-драйв, допоможуть підібрати оптимальні умови при оформленні кредиту.

В автосалоні представлений широкий вибір аксесуарів і додаткового устаткування, які нададуть Вашому автомобілю індивідуальність, і багато супутніх товарів, які можуть знадобитися в дорозі.