Автосалон ВиДи Элит

Про автосалон
Про автосалон ВиДи Элит
Авторизований 3-S дилерський центр у складі Міста Автомобілів «ВіДі АвтоСіті Кільцева», який побудований відповідно до стандартів бренду Lexus і надає клієнтам повний комплекс основних та супутніх пос...

Авторизований 3-S дилерський центр у складі Міста Автомобілів «ВіДі АвтоСіті Кільцева», який побудований відповідно до стандартів бренду Lexus і надає клієнтам повний комплекс основних та супутніх послуг в одному місці.

Лексус Київ Захід «ВіДі Еліт» — офіційний дилерський 3-S центр у складі Міста Автомобілів «ВіДі АвтоСіті Кільцева», побудований згідно з високими стандартами бренду Lexus, надає клієнтам повний комплекс основних та додаткових послуг в одному місці: продаж нових автомобілів включно з тест-драйвом, страхування, лізинг, кредит, trade-in (обмін автомобіля з пробігом на новий з доплатою різниці вартості), післяпродажне обслуговування, продаж оригінальних запасних частин та аксесуарів, кузовний ремонт.

Шоурум Lexus - це втілення новітніх стандартів Lexus Retail Concept, що дарує Вам безмежні можливості. Це світлий і просторий дилерський центр, де розміщено 11 автомобілів і дві зони видачі авто. Один з основних принципів Lexus — «прагнення досконалості в усьому» — відображено як у виробництві якісного автомобіля, так і в обслуговуванні Клієнтів. Наш сервісний центр наймає лише висококваліфікованих фахівців, які завжди готові виявити та усунути всі несправності Вашого автомобіля. Поки Ваш Lexus проходить техобслуговування, Ви можете випити чашку ароматної кави, придбати запчастини та аксесуари Lexus, відвідати Lexus-бутік, скористатися Wi-Fi.

Наша мета — надійність, безпека і довговічність Вашого автомобіля за будь-яких обставин. Варто відзначити, що Лексус Київ Захід «ВіДі Еліт» є частиною найбільшого першого та єдиного в Україні Міста Автомобілів «ВіДі АвтоСіті». На сьогодні «ВіДі АвтоСіті» — це об’єднання сімнадцяти дилерських центрів у Києві та Одесі. Лексус Київ Захід «ВіДі Еліт» — Ваш дилер Lexus у складі «ВіДі АвтоСіті Кільцева» — чекає на Вас!