Автосалон ВиДи Инсайт

Про автосалон
Про автосалон ВиДи Инсайт
«ВіДі Інсайт», єдиний дилер Honda на лівому березі, є концептуальним 3S центром - для зручності Клієнтів в просторому приміщенні розмістився демонстраційний зал, сервісна зона і склад запасних частин....

«ВіДі Інсайт», єдиний дилер Honda на лівому березі, є концептуальним 3S центром - для зручності Клієнтів в просторому приміщенні розмістився демонстраційний зал, сервісна зона і склад запасних частин.

Кожен відвідувач офіційного автосалону Honda «ВіДі Інсайт» відкриває для себе світ нових безмежних можливостей Honda - в автосалоні передбачено все для комфортного вибору, придбання і обслуговування автомобілів та мотоциклів визнаної японської марки. Сучасний шоу-рум площею 500 м кв. дозволяє розмістити одночасно автомобілі, мотоцикли та широкий асортимент мотоекіпіровки. Затишну атмосферу салону створюють світло і зручна лаунж-зона з можливістю доступу до інтернету Wi-Fi.

«ВіДі Інсайт» - єдиний офіційний представник компанії Honda, територіально розташований на лівому березі міста Києва. Одним з вагомих плюсів розташування центру є можливість проведення динамічного тест-драйву. На швидкісній трасі «Київ-Бориспіль» у Вас з'явиться можливість відчути новий вимір швидкості, оцінити максимум переваг динаміки, керованості і комфортабельності моделей Honda.

Офіційна сервісна станція «ВіДі Інсайт», повністю відповідає стандартам бренду і включає 5 сервісних постів, в тому числі 1 Мотопила, мийку і пости прямої приймання. Новий дилерський центр оснащений сучасним діагностичним, підйомним і ремонтним обладнанням провідних світових виробників, що дозволяє швидко і якісно виконувати повний комплекс робіт з використанням сучасних технологій на високому рівні.

Клієнти «ВіДі Інсайт» можуть скористатися унікальною послугою «ВіДі Аеропорт Сервіс», основними перевагами якої є можливість безкоштовного трансферу до / з аеропорту «Бориспіль», надійне зберігання автомобіля Клієнта на території «ВіДі АвтоСіті Аеропорт» на період подорожі, а також можливість замовити комплексне сервісне обслуговування автомобіля або мотоцикла.

Висококваліфікований персонал, новітнє обладнання, технології, що йдуть в ногу з часом, а також індивідуальний підхід до кожного клієнта - в новому дилерському центрі продумано все до дрібниць, щоб вибір і покупка автомобіля або мотоцикла були максимально комфортними. Вибираючи автомобіль або мотоцикл, чекаючи оформлення документів або під час сервісного обслуговування, гості зможуть розташуватися в затишній зоні відпочинку, споглядаючи гармонію смаку і стилю автомобілів і мотоциклів Хонда, а також насолодитися чашечкою гарячого ароматної кави.

Крім того, консультанти відділу продажів допоможуть підібрати найбільш оптимальну комплектацію автомобіля або модель мотоцикла з урахуванням індивідуальних потреб та побажань Клієнта, а також готові надати відвідувачам вичерпну інформацію щодо модельного ряду, умов кредитування та страхування та інших послуг, що надаються компанією «ВіДі Інсайт».

Двері «ВіДі Інсайт» гостинно відкриті для Вас за адресою: «ВіДі АвтоСіті Аеропорт», 7 хвилин від Києва по Бориспільському шосе.