Автосалон Хмельниччина-Авто

Про автосалон
Про автосалон Хмельниччина-Авто
Автоцентр “Хмельниччина-Авто”, що входить до складу корпорації „УкрАвто”, має понад 40-річний досвід роботи в галузі автосервісу та роботи на автомобільному ринку. На сьогоднішній день до складу ...

Автоцентр “Хмельниччина-Авто”, що входить до складу корпорації „УкрАвто”, має понад 40-річний досвід роботи в галузі автосервісу та роботи на автомобільному ринку.

Автоцентр “Хмельниччина-Авто”
На сьогоднішній день до складу товариства „Хмельниччина-Авто” входять два підприємства в м.Хмельницькому, а також філії  в районних центрах: Кам’янець-Подільському, Старокостянтинові та  Шепетівці. Основні напрямки діяльності „Хмельниччини-Авто” – це реалізація оригінальних запчастин, надання автосервісних послуг, а також деякі інші види супроводжуючих послуг (кафе, мотель, сауна, стоянка та ін.).

Автоцентр “Хмельниччина-Авто” являється офіційним представником таких автомобільних брендів, як Mercedes-Benz, КІА, Оpel, Chevrolet, Lanos, ЗАЗ, LADA, CHERY, а також  мало- та середньотонажних автомобілів  ТАТА, JAC, автобусів  I-VAN.  Ці  автомобілі зарекомендували себе на авторинку  України як якісні, комфортабельні, економічні  та надійні  транспортні засоби.

Хмельниччина-Авто Мерседес в Хмельницькому

Мешканці міста Хмельницького та області мають можливість не тільки придбати будь-який бажаний автомобіль з представленого модельного ряду, а й скористатися послугами з технічного обслуговування та ремонту автомобілів на високотехнологічному обладнанні потужного сервісного центру. Надаються послуги по інструментальному контролю для  державного техогляду.

Для допомоги  власникам автівок у складних ситуаціях діє цілодобова евакуація.  Крім того, в автомагазинах компанії представлений широкий асортимент оригінальних запчастин, автохімії та аксесуарів. На всі види робіт та матеріали надається гарантія. Враховуючи, що з кожним роком збільшується парк автомобілів, до того ж їх модельний ряд надзвичайно широкий, автоцентр ставить перед собою завдання допомогти власнику автомобіля по забезпеченню необхідними якісними і сертифікованими запасними частинами і матеріалами, надати допомогу в ремонті і технічному обслуговуванні автомобіля.

Нові конструкції систем автомобіля, сучасне обладнання вимагає і висококваліфікованого підходу в технічному обслуговуванні і ремонті автомобіля, вимагає відповідного рівня підготовки фахівців. Більшість спеціалістів “Хмельниччини-Авто” пройшли підготовку з отриманням відповідних сертифікатів в навчальних центрах корпорації “УкрАвто” в м. Києві, Запоріжжі та у власному в м. Хмельницькому. Турбота про наших клієнтів розпочинається зі сприяння у придбанні автомобілів.

Але наш зв’язок із клієнтом не закінчується з оформленням покупки автомобіля. Власники автомобілів відвідують сервісні  центри „Хмельниччини-Авто” для проходження техобслуговування автомобілів, і наші працівники з радістю допомагають їм у цьому. Для підтримки високого рівня надання послуг проводиться постійне телефонне постсервісне  опитування  замовників на предмет задоволення якістю, термінами виконання робіт та відношенням персоналу.

Наші філії:

Хмельницький-Авто:

Адреса: м. Хмельницький, вул. Зарічанська, 1

Тел.: (0382) 78-50-77, (0382) 78-57-77, (0382) 78-93-74, (0382) 61-54-54

Смотрич-Авто:

Адреса: м. Кам'янець-Подільський, Хмельницьке шосе, 34

Тел.: (0384) 99-05-20, (0384) 99-04-22

Случ-Авто:

Адреса: м. Старокостянтинівський, вул. Чайковського, 1 А

Тел.: (0385) 44-32-52

Шепетівка-Авто:

Адреса: м. Шепетівка, вул. Тургенєва, 59

Тел.: (0384) 05-40-40, (0384) 04-17-95

Полонне-Авто:

Адреса: м. Полонне, вул. Вітковського, 39

Тел.: (0384) 33-11-75