Автосалон Пежо Автолюкс

Про автосалон
Про автосалон Пежо Автолюкс
Компанія «Пежо Автолюкс» є офіційним дилером компанії «Автомобілі PEUGEOT» з 2009 року. Основна сфера діяльності – продаж та сервісне обслуговування автомобілів французького бренду. Літом 200...

Компанія «Пежо Автолюкс» є офіційним дилером компанії «Автомобілі PEUGEOT» з 2009 року. Основна сфера діяльності – продаж та сервісне обслуговування автомобілів французького бренду.

Автосалон "Пежо Автолюкс" Хмельницький


Літом 2009 року гостинно відкрив свої двері перший автомобільний салон відомої європейської марки у Хмельницькому на новому автовокзалі по вул. Вінницьке шосе, 23. В автосалоні для огляду автолюбителів та шанувальників надійних та якісних автомобілів розмістилося 3 автомобіля Пежо.

2009 року відкрито першу спеціалізовану станцію технічного обслуговування автомобілів PEUGEOT в Хмельницькій області - сервісний центр ПП «Пежо Автолюкс» (м. Хмельницький, проспект Миру, 111), яка відповідає вимогам гарантійного та післягарантійного обслуговування автомобілів компанії PEUGEOT.

Сервісний центр виконує повний цикл обслуговування автомобілів, пропонуючи спектр послуг по технічному обслуговуванню автомобілів PEUGEOT, виконання складних кузовних та малярних робіт. Працівники СТО починаючи з часу створення компанії періодично проходять тренінги, підвищуючи рівень майстерності та поглиблюючи технічні знання. Також на сервісному центрі можна придбати будь які запасні частини та аксесуари до автомобілів Пежо.

Сервісний центр оснащений 8 технічними постами обслуговування автомобілів, з яких 6 відведено під проведення планових технічних оглядів автомобілів та 2 спеціалізованих технічних постів по роботі з електричними схемами автомобілів Peugeot.

Компанія «Пежо Автолюкс» стала першою Хмельницькою автомобільною компанією, яка взяла за основний принцип роботи з своїми клієнтами – принцип повного циклу обслуговування. В автосалоні нашої компанії окрім підбору автомобіля, допомоги у оформленні кредиту на купівлю, страхування цивільної відповідальності та добровільного страхування транспортного засобу, допомоги у реєстрації авто в органах МРЕВ ДАІ України; клієнти, існуючі та майбутні, можуть ознайомитися з особливостями та вимогами сервісного обслуговування автомобілів PEUGEOT, підібрати додаткове обладнання та аксесуари.

Впродовж 2004 року проведено реконструкцію приміщення автосалону відповідно до вимог компанії Автомобілі PEUGEOT. Для комфортного ознайомлення з модельним рядом компанії виставковий зал автосалону було значно розширено.