Автосалон Автолидер

Про автосалон
Про автосалон Автолидер
Компанія «Автолидер» почала свою діяльність в 1996 році. Спеціалізується на продажі запасних частин та аксесуарів для легкових і вантажних автомобілів. Основні напрямки діяльності компанії: ...

Компанія «Автолидер» почала свою діяльність в 1996 році. Спеціалізується на продажі запасних частин та аксесуарів для легкових і вантажних автомобілів.

Компанія "Автолідер" в Хмельницькому

Основні напрямки діяльності компанії:

  • Продаж нових автомобілів - офіційний дилер BMW, CITROEN, SSANGYONG;
  • Оптовий продаж автозапчастин для легкових і комерційних авто;
  • Оптовий продаж автошин, масел, акумуляторів, автокосметики, аксесуарів;
  • Продаж діагностичного та гаражного обладнання для СТО;
  • Ремонт та діагностика автомобілів - авторизована сервісна станція БОШ АВТО СЕРВІС.

Автосалон Cітроен у Хмельницькому був відкритий 8 листопада 2007 року, в цьому ж році був підписаний дилерський договір з компанією Франсавто, офіційним імпортером автомобілів Cітроен в Україні.

Автосалон Citroen у Хмельницькому

Окрім продажу нових машин, надаються послуги з технічного обслуговування і ремонту автомобілів на сервісному центрі Сітроен, укомплектованим всім необхідним спеціальним інструментом та діагностичним обладнанням. В автосалоні в широкому асортименті представлені аксесуари Сітроен.

Сервісний центр Сітроен в м. Хмельницькому повністю укомплектований діагностичним обладнанням і спеціальним інструментом для ремонту та обслуговування автомобілів Citroеn. Кваліфіковані діагности, обслуговуючі автомобілі марки Сітроен пройшли спеціальні тренінги у французьких фахівців і отримали світової диплом технічного експерта марки Сітроен. Клієнти під час очікування автомобіля мають можливість відпочити в зоні відпочинку, переглянути фільм, скористатися послугами інтернету, випити чашечку кави.