Автосалон АВТОДОМ-Н

Про автосалон
Про автосалон АВТОДОМ-Н
Провідні позиції офіційного дилера Citroen в Україні "Автодом-Н" на ринку нових французьких автомобілів засновані на наданні численних послуг, що дозволяють Клієнтам робити максимально вигідні, якісні...

Провідні позиції офіційного дилера Citroen в Україні "Автодом-Н" на ринку нових французьких автомобілів засновані на наданні численних послуг, що дозволяють Клієнтам робити максимально вигідні, якісні і приємні покупки гранично оперативно. А впровадження такої нової послуги як trade-in ще раз доводить це.

 

Trade-in - це спосіб задовольнити відразу два бажання: купити новенький розкішний Citroen своєї мрії і одночасно позбутися від старого, обридлого авто. Особливо важливим є той факт, що за програмою trade-in в компанії «Автодом-Н» приймаються не тільки автомобілі Citroen, а й автомобілі інших марок і моделей. Ви платите лише різницю між вартістю Вашої старої машини, яку оцінюють наші фахівці з найбільш привабливою для Вас ціною, і нового автомобіля, обраного Вами з широкого модельного ряду Citroen.

 

Отже, в рамках програми trade-in, якщо Ви бажаєте продати свій автомобіль, Ви можете здати його на нашу комісійний майданчик. А наші фахівці візьмуть на себе всі складнощі, пов'язані зі зняттям з обліку автомобіля, з пробігом і постановкою на облік нового, допоможуть Вам продати його за вигідною ринковою ціною, отримавши при цьому ряд додаткових переваг:
- Позбавлення від турбот з пошуку покупців на автомобіль і проблем, пов'язаних з його реалізацією;
- Відсутність грошових витрат, пов'язаних з продажем вживаного автомобіля (реклама в журналах і газетах, витрата на бензин, місце на ринку і т.д.);
- Гарантія юридичної чистоти продажу / покупки (наші професійні менеджери проконсультують Вас з усіх супутніх питань);
- Відсутність ризику стати жертвою аферистів при продажі свого авто на ринку або за оголошенням;
- Економія свого часу, грошей, а головне нервів!
Після проведення необхідного технічного огляду, узгодження ціни і діагностики автомобіля *, Ви не чекаєте його продажу, а можете просто в цей же день виїхати додому на своєму новенькому довгоочікуваному автомобілі!