Автосалон Автомир Николаев Peugeot

Про автосалон
Про автосалон Автомир Николаев Peugeot
Компанія ТД «Автомир Миколаїв» - офіційний дилерський центр PEUGEOT в Миколаєві та Миколаївській області. Основним видом діяльності компанії є продаж нових автомобілів Peugeot, їх гарантійне, п...

Компанія ТД «Автомир Миколаїв» - офіційний дилерський центр PEUGEOT в Миколаєві та Миколаївській області.

Основним видом діяльності компанії є продаж нових автомобілів Peugeot, їх гарантійне, післягарантійне і технічне обслуговування, продаж оригінальних запасних частин, аксесуарів.

У салоні надано весь модельний ряд Peugeot, включаючи нові автомобілі. Також в структуру компанії ТД «Автомир Миколаїв» входить сервісна станція технічного обслуговування, знаходиться за адресою: м.Миколаїв, вул. Космонавтів 81/27.

Сервісні станції ТД «Автомир Миколаїв» оснащені сучасним технологічним обладнанням, всі роботи з обслуговування та ремонту автомобілів виробляють висококваліфіковані фахівці, що дозволяє здійснювати обслуговування та ремонт автомобілів Peugeot на вищому рівні.

Станція технічного обслуговування ТД «Автомир Миколаїв» гарантує відповідність пропонованих ремонтних послуг вимогам, які пред'являє імпортер для автомобілів. На всі виконані роботи та встановлені запчастини надається гарантія.

Компанія ТД «Автомир Миколаїв» надає весь комплекс послуг, консультації по покупці, вибору автомобіля, кредитування та страхування автомобіля, забезпечення гарантійного та післягарантійного обслуговування.