Автосалон Терра Моторс

Про автосалон
Про автосалон Терра Моторс
Компанія "Терра Моторс" - офіційний дилер автомобілів марки Ford в Миколаївській області, є партнером Winner Imports Ukraine, Ltd. - офіційним імпортером автомобілів Ford в Україні. У 2010 році...

Компанія "Терра Моторс" - офіційний дилер автомобілів марки Ford в Миколаївській області, є партнером Winner Imports Ukraine, Ltd. - офіційним імпортером автомобілів Ford в Україні.

Автосалон Форд "Терра Моторс" у Миколаєві

У 2010 році компанія відкриває сучасний комплексний центр Ford, який складається з салону нових автомобілів, відділу приймання замовлень сервісу, відділом продажу оригінальних аксесуарів, кафе, та офісних приміщень.

У салоні представлений весь модельний ряд автомобілів Ford, а також сервісна станція технічного обслуговування, оснащена сучасним технологічним обладнанням. Всі роботи по обслуговуванню і ремонту автомобілів виробляють висококваліфіковані фахівці, що дозволяє здійснювати обслуговування та ремонт автомобілів Ford на вищому рівні. Також, кваліфікований, та досвідчений персонал нашої компанії, завжди вислухає, та допоможе Вам у справі вибору нового автомобіля.

У перелік послуг входять: консультації з продажу, оформлення прямої покупки, оформлення кредиту на автомобіль, гарантійне і післягарантійне обслуговування, сервісні послуги. Безпосередньо в салоні клієнти можуть оформити всі необхідні документи для придбання автомобіля в кредит або страховки на придбаний новий автомобіль FORD. Також, спеціалісти компанії допоможуть, Вам провести обмін вашого старого автомобіля на новий, за системою послуги Trade-in.

Придбавши автомобіль у офіційного дилера Ford, компанії "Терра Моторс", Ви автоматично стаєте учасником спеціальної програми Ford Assistance (допомоги на дорозі), яка тепер, при нестачі пального, технічній несправності, чи ДТП, безкоштовно надасть термінову допомогу по всій Україні, чи в одній з 50 країн Європи.