Обзор тест-драйва: Volvo 940

Добавлено: 02.12.2016
(4.4)
Практичність
Інтер'єр
Поведінка автомобіля на поворотах

Вперше Вольво 940 побачила світ у 1990 році, восени. Вважається, що кутастий зовнішній вигляд автомобіля запозичений у задньопривідної 700 серії, редизайн також приніс моделі збільшений багажник і менший кут нахилу задніх стійок і скла, що значно вплинуло на зовнішній вигляд автомобіля. Якщо говорити про автомобіль в плані практичності, комфорту і безпеки, то ці показники досить високі. Салон машини дуже м'який і з комфортом розміщує 5 чоловік. Особливу увагу скандинавські виробники приділили питанню безпеки водія і пасажирів, додавши в автомобіль вбудовані балки захисту від бокового удару у дверях.

Volvo 940 null

Б/у авто

$1 425 - $4 575

Враження від їзди

77%

автовладельцев снова купят это авто!

  • 67% Дорожные тесты
  • 56 % Надежность
  • 77 % Удовлетворенность водителей

Висока якість їзди Volvo 940 робить автомобіль зручним для використання, як під час короткочасних, так і під час тривалих поїздок. Автомобіль комплектується м'якою гнучкою підвіскою, яка робить їзду комфортабельною, навіть на дорогах з покриттям низької якості. Хоча рульове управління досить чутливе, поведінка автомобіля на поворотах не виділяється особливою якістю через крен кузова.

Інтер'єр

940й, як й інші автомобілі скандинавських компаній відзначається дуже комфортним салоном з м'якими сидіннями. Фірмовими рисами Вольво 940 називають потужну вентиляцію та обігрів салону, також, як і вбудований електропідігрів сидінь. Але в принципі, у ході редизайну, салон автомобіля не зазнав особливих змін.

Екстер'єр

Екстер'єр автомобіля здебільшого нагадує Volvo 960 з її опущеними розсіювачами фар і округлим кузовом. Деякі елементи зовнішнього вигляду також нагадують моделі 700 серії. Варто зазначити, що цей універсал практично такий же місткий як вантажний фургон

Базова комплектація

У стандартну комплектацію входить: електропривідні вікна, кондиціонер, касетний програвач, AM/FM радіо, 6 динаміків, тахометр, вольтметр, задні вікна з підігрівом, ABS і гідропідсилювач керма.

Опціональна комплектація

До опціональної комплектації можна зарахувати: дзеркала з підігрівом, електропривідний люк, регульовані сидіння, передні сидіння з підігрівом, електропривідне водійське сидіння, шкіряну оббивку салону, легкосплавні диски і дитяче сидіння.

Під капотом

Автомобіль в різний час оснащувався 4-циліндровими бензиновими і турбодизельними двигунами, об'ємом: 2,0-літра, потужністю 155 к.с., 2,3-літра, потужністю 135л.с., 2,4-літра, потужністю 109 к.с . Починаючи з вересня 1992 року, автомобіль став оснащуватися 122-сильним D24T2C. Двигуни Вольво працюють в парі з 5-ступінчастою механічною коробкою передач. Для Volvo 940 також доступна 4-ступінчаста автоматична коробка передач.

Перейти к объявлениям Вольво 940

Ліцензія Creative Commons
Цей витвір доступний по лицензії Creative Commons «Attribution-ShareAlike» («Атрибуція — На тих самих умоах») 4.0 Всесвітня
Официальные дилеры Volvo в Украине