Автосалон Харьков-АВТО

Про автосалон
Про автосалон Харьков-АВТО
Компанія «Харків-АВТО» є регіональним представником найбільшої Української Автомобільної Корпорації «УкрАвто» в Харкові і Харківській області. На сьогоднішній день ми представляємо модельний ря...

Компанія «Харків-АВТО» є регіональним представником найбільшої Української Автомобільної Корпорації «УкрАвто» в Харкові і Харківській області.

Компанія «Харків-АВТО» Шевроле, Опель, Лада

На сьогоднішній день ми представляємо модельний ряд легкових автомобілів таких відомих брендів як: Mercedes-Benz, КІА, Opel, Chevrolet, ЗАЗ, ЛАДА, Chery, комерційних автомобілів ТАТА і JAC, автобуси I-Van зі складу в Харкові. Наше підприємство має 4 автосалону в м. Харкові і 4 в області, мережа сервісних центрів, авто-магазинів, склад-накопичувач автомобілів і запасних частин. Комерційний центр з торгівлі автозапчастинами має найбільший оптово-роздрібний склад автозапчастин в східному регіоні України і весь асортимент оригінальних запчастин, поставка яких здійснюється безпосередньо від виробника. У нас ви можете придбати будь-які запчастини, моторні масла та аксесуари для Вашого автомобіля за оптовими цінами від провідних вітчизняних та зарубіжних виробників. Асортимент авто- товарів зі складу компанії «Харків-АВТО» включає в себе більше 30000 найменувань.

Компанія «Харків-АВТО» Мерседес, Кіа, Джип

Сервісні центри «Харків-Авто» - це сучасне обладнання, кваліфікований персонал, швидка і точна комп'ютерна діагностика, наявність необхідних оригінальних запчастин і грамотна робота співробітників. Діагностика та ремонт автомобілів виробляється на сертифікованих СТО з використанням новітніх технологій і на сучасному обладнанні Bosch, Hofmann, Standax. Розроблено цілу програму для корпоративних клієнтів, що включає унікальну систему знижок при купівлі автомобіля і сервісному обслуговуванні, консультації при купівлі в кредит. Ми раді надати Вам широкий асортимент модельного ряду в будь-якій кольоровій гамі і будь-якій комплектації з передпродажною підготовкою та післягарантійним обслуговуванням.

Філії Харків-АВТО:

Ботаніка:

м. Харків, пров. Ботанічний, 2

Тел.: (057) 752-05-20

Горизонт:

м. Харків, вул. П'ятихатська, 5

Тел. : (057) 719-33-94, (057) 395-05-15

Салтівський:

м. Харків, пров. 2-й Істомінський, 1

Тел.: (057) 738-21-40, (057) 756-00-69

Центральний:

м. Харків, пл. І. Бугримової

Тел.: (057) 733-40-36, (057) 733-40-37