Автосалон "Автомобильный дом "Солли-Плюс Харьков" Volkswagen

Про автосалон
Про автосалон "Автомобильный дом "Солли-Плюс Харьков" Volkswagen
ТОВ «Автомобільний Дім «Соллі-Плюс» - перший офіційний дилер Volkswagen AG в Харкові. Історія автоцентру бере свій початок 8 жовтня 1998 року. За багато років роботи компанії накопичено значний досвід...
ТОВ «Автомобільний Дім «Соллі-Плюс» - перший офіційний дилер Volkswagen AG в Харкові. Історія автоцентру бере свій початок 8 жовтня 1998 року. За багато років роботи компанії накопичено значний досвід в продажу автомобілів, сервісі, продажу запасних частин, аксесуарів. В автосалоні здійснюється: продаж легких автомобілів, комерційних автомобілів і мікроавтобусів, автомобілів спецпризначення, продаж авто в лізинг, в кредит по системі TRADE - IN, прийом автомобілів на комісію, переоформлення автомобілів.
 
Компанія ТОВ «Автомобільний дім« Соллі-Плюс »завжди сповідувала лояльне ціноутворення на сервісні послуги, пропонуючи гнучку систему знижок і індивідуальний підхід в ціноутворенні. Крім цього, для корпоративних клієнтів існує система знижок на роботи і запасні частини. Спеціалізований сервіс виконує роботи будь-якої складності із застосуванням найсучаснішого обладнання. Постійно в наявності більше 5000 позицій запасний частин, що дозволяє своєчасно проводити тих обслуговування і ремонт. Персонал СТО пройшов спеціальну кваліфікаційну підготовку. Більшість співробітників - досвідчені фахівці з досвідом роботи більше 10 років.
 
До Ваших послуг сервіс для легкових і комерційних автомобілів, де виробляється повний комплекс робіт:
  • Фірмове технічне (гарантійне / післягарантійне) обслуговування та ремонт автомобілів VW
  • Контрольно-діагностичні та регулювальні роботи (двигун, КПП, АКПП, передня підвіска, рульове управління, гальмівна система)
  • Поточний ремонт агрегатів, вузлів і систем
  • Мастильно-заправні роботи
  • Шиномонтажні та шиноремонтні роботи, балансування коліс
  • Перевірка електроустаткування і електронних систем управління, регулювання кутів установки коліс, перевірка амортизаторів, регулювання фар
  • Кузовний ремонт будь-якої складності (комплекс обладнання двома ультрасучасними покрасочносушільнимі камерами)

СТО має унікальний, який не має аналогів в Україні пост заправки кондиціонерів з можливістю промивання системи на автомобілі.

Ми відкриті для Вас з 8:00 до 19:00 7 днів на тиждень. За бажанням клієнта можливий виїзд на місце поломки автомобіля для огляду або організації транспортування на СТО. Мобільність клієнтів на період перебування автомобіля в сервісі підтримується підмінними автомобілями, послугою таксі.
 
Для зручності клієнтів на території автоцентру є зона відпочинку, кафе, Wi-Fi.

Можемо з упевненістю сказати що в особі компанії «Соллі-Плюс» Ви завжди знайдете відповідального партнера, який несе зобов'язання Volkswagen AG по відношенню до своїх клієнтів і піклується про них.