Автосалон Харьков-Авто Mercedes

Про автосалон
Про автосалон Харьков-Авто Mercedes
Якщо ви в пошуку успішного дилера і авторитетного партнера по обслуговуванню автомобіля Mercedes, то вам потрібні саме ми. ПАТ "Харків-Авто" - лідер в автосегменте міста і області. Швидкі темпи розвит...

Якщо ви в пошуку успішного дилера і авторитетного партнера по обслуговуванню автомобіля Mercedes, то вам потрібні саме ми. ПАТ "Харків-Авто" - лідер в автосегменте міста і області. Швидкі темпи розвитку, сотні постійних клієнтів і компанії зі світовим, які довірили нам свій продукт - все це незаперечні свідчення якості і предмети нашої гордості.
Уже вісім років ми є офіційним представником Daimler AG "Корпорації Автокапітал" в Україні. Це означає, що наш автосалон повністю відповідає заявленим параметрам Daimler AG, є одним з найбільш великих і комфортабельних в країні.


Крім можливості безпосередньо підбору автомобіля, вичерпної консультації від фахівців відділу продажів і детального розгляду кожного з нас цікавлять варіантів, ви знайдете, чим зайняти себе і свою сім'ю в нашому центрі. Тут вас чекає елітна сувенірна продукція від Mercedes-Benz, чудовий кави і більш міцні напої, м'які крісла і приємна атмосфера.


З нами зручно здійснювати великі покупки
У нас ви зможете придбати автомобіль, зробивши одноразовий платіж або ж скористатися послугою покупки в кредит. Представники відділу продажів надають точну інформацію по щомісячних виплатах за ту чи іншу модель. Ви отримуєте вичерпні дані і конкретні цифри.
Завдяки тому, що наш салон розташовується в безпосередній близькості від Державної автомобільної інспекції, з оформленням документів на ваше придбання ніяких проблем не виникне. Наш центр ви покинете вже з повністю укомплектованим авто, готовим до доріг.


Техпідтримка німецької якості
Всі, хто завітав до нас за сервісної допомогою, зможуть отримати всеосяжне обслуговування. Ми проведемо огляд і ремонт ходу автомобіля, відрегулюємо розвал-сходження коліс, замінимо шини, монтуємо все необхідне обладнання. За допомогою унікальної діагностичної системи Mercedes Star Diagnosis 4 ми ідентифікуємо та усунемо навіть найменші збої в роботі механізмів.


Офіційна станція технічного обслуговування Mercedes-Benz завжди готова надати гарантійну і післягарантійне підтримку вашого автомобіля. Тут ви також отримаєте детальну консультацію по будь-яким з технічних питань.


Відвідуючи наш дилерський центр, ви не просто купуєте або обслуговуєте автомобіль, ви отримуєте впевненість в якості і гарантовано висококласний сервіс. Приходьте і насолоджуйтесь привілеями власника елітного авто.


Режим роботи автосалону:
Пн-Cб: 9.00-18.00
Нд: 9.00-15.00


Якщо ваш транспорт - Mercedes, "Харків-Авто" - ваш сервіс!