Автосалон Субару Центр Альфа

Про автосалон
Про автосалон Субару Центр Альфа
"Субару Центр Альфа" - офіційний дилер Subaru в м. Харкові і області. Спільної метою дистриб'ютора «Субару Україна» та офіційного дилера, компанії «Субару Центр Альфа» є активний розвиток якісн...

"Субару Центр Альфа" - офіційний дилер Subaru в м. Харкові і області.

"Субару Центр Альфа" у Харкові

Спільної метою дистриб'ютора «Субару Україна» та офіційного дилера, компанії «Субару Центр Альфа» є активний розвиток якісного обслуговування, зміцнення іміджу марки Subaru, побудова тривалих партнерських відносин з клієнтами.

Автосалон Субару Центр Альфа у Харкові

На загальній площі понад 700 кв.м розмістився сучасний шоу-рум, що дозволяє представити весь модельний ряд автомобілів Subaru. Інтер'єр виконаний за всіма стандартами Субару-салон просторий і світлий з великими вітражними вікнами і високими стелями.

Виставкова зала "Субару Центр Альфа"В автосалоні працюють менеджери з продажу, які пройшли обов'язкове стажування у офіційного дистриб'ютора «Субару Україна». Вони завжди раді відповісти на Ваші запитання і дати професійну консультацію при виборі автомобіля.

Безпосередньо в салоні ми представляємо 8 автомобілів різних моделей, у наявності автомобілі на власному складі і завжди дуже великий вибір моделей з загальноукраїнського складу.

Нам завжди є, що вам запропонувати. Привоз автомобілів під замовлення клієнта здійснюється автовозами в термін від 5 до 10 днів.