Огляд тест-драйву: BMW 8 Series

Добавлено: 12.10.2016
(4.7)
Спортивна стилізація
Комфортний, вишуканий салон
Хороший перелік базового оснащення
Технологічність
Потужні двигуни
Тісні задні сидіння
Перші двигуни витрачають багато пального
Автоматичній коробці бракує потужності
На даний момент не випускається

Дебютував купе BMW 8 Series у 1989 році. Автомобіль пропонує мікс спортивного профілю, зручної їзди та сучасних технологій. Салон вражає вишуканістю та ергономічністю. Сидіння обшиті шкірою. Водійське сидіння налаштовується. Передні сидіння зручні. Натомість задні сидіння тісні і використовувати їх для посадки дорослих пасажирів нераціонально. Спортивне купе 8 Series представник старої школи, створений для шанувальників азартної їзди. Рухи автомобіля плавні та збалансовані. Проблем з потужністю немає, хоча двигун V12 не гарантує миттєвого прискорення, на яке натякає зовнішність. Пару двигуну складають механічна та автоматична коробки передач. Але автоматичній коробці часто не вистачає потужності. Крім того, дається в знаки вага автомобіля. Між тим, це не заважає автомобілю своєчасно гальмувати. Рульове управління відзначилось балансом та точністю. Нерівності дороги добре поглинаються. Порадує водія і пристойний перелік базового оснащення, включаючи: клімат-контроль, круїз-контроль та бортовий комп’ютер. Але такої популярності, як 6 Series, автомобіль так і не здобув. Випуск купе припинився у 1999 році.

Як ми тестували BMW 8 Series

Б/в авто

$269 - $132 395

Нові авто

$162 490 - $162 490

Враження від їзди

82%

автовласників знову куплять це авто!

  • 74% Дорожні тести
  • 54 % Надійність
  • 82 % Задоволеність водіїв

Компанія BMW відповідально поставилась до випробувань спортивного 8 Series. Купе пройшло ряд серйозних тестів. Автомобіль годинами ганяли по треку на повній швидкості. Залишали увімкненим при високій температурі. Чимало кілометрів автомобіль намотав і по гористій місцевості. У жодній із зазначених ситуацій 8 Series не підвів. Купе створювалось з натяком на суперкар. Якої б слави автомобіль не зажив за час існування, зауважень до динаміки не було. Двотонний монстр майстерно входив у повороти, залишаючись спокійним та холоднокровним, як справжній німець. Стабільності автомобілю додавало і збалансоване рульове управління. Шанувальникам азартної їзди він дарував позитивний водійський досвід та неймовірні враження від перебування за кермом. Із електронною системою управління демпфуванням, підвіска могла налаштовуватись відповідно до умов їзди та манери керування. На додачу, водій обирав один з двох режимів: Comfort або Sport. Компанія оснастила його великим V12 на 326 конячок. Прискорювався до 100 км/год автомобіль за 6.3 секунди, що вважалось чимось неймовірним для кінця 80-х і донині залишається дуже пристойним результатом. Зрозуміло, що економічності від такого велетня очікувати не доводилось. Пізніше були представлені більш економічні силові агрегати, які тішили потужністю.   

Детально про автомобіль BMW 8 Series

Інтер’єр та екстер’єр  

Незважаючи на спортивний темперамент, автомобіль виглядає скоріше елегантно, ніж агресивно. Специфічна передня та задня частини змушували потенційних покупців гадати, що ж приховано під капотом. Модель 850 стала першою, яка використала нову систему вмонтованих у сидіння пасків безпеки. Раніше паски кріпились до дверей або підлоги. Купе пропонувалось з подушкою безпеки для водія. Технологічність не завадила автомобілю стати вишуканим та комфортним для людей, принаймні для тих, хто знаходився попереду. Задні сидіння передбачались, але саджати там людей було недоцільно. Тим не менше, салон міг похвалитись сидіннями та люком з електроприводом, та автоматичними завісами.

Базова комплектація

У базу автомобіля входили: люк з електроприводом, сидіння з електроприводом і пам’яттю на декілька останніх позицій, бортовий комп’ютер, клімат-контроль, круїз-контроль, антиблокувальні гальма та високоякісна аудіосистема. Модель 850i отримала автоматичний контроль стабільності, який обмежував подачу потужності до задніх коліс при виявленні проковзування в момент прискорення. Більш того, як автомобіль зі спортивними амбіціями, BMW 8 Series оснащався активною кінематикою задньої осі AHK. Система забезпечувала гідравлічну підтримку задніх коліс.  

Під капотом

З самого початку автомобіль отримав над потужний V12 на 326 кінських сил. Пару йому складала шестиступінчаста механічна коробка. Таке поєднання дозволяло  автомобілю розігнатись за 6.3 секунд. Витрата палива становила 18.0 л/100км у змішаному циклі. Оскільки експлуатаційні витрати виявились надто високими, компанія представила ще два силових агрегати. Вони споживали менше пального, але не програвали в плані потужності. Першим з’явився V8 на 286 конячок. До пари йому запропонували вже знайому шестиступінчасту механічну коробку та нову п’ятиступінчасту автоматичну. Розгін відбувався за 6.9 секунд. Витрачав купе 11.4 л/100км у змішаному циклі. Пізніше був представлений ще один V8 з тими ж 286 кінськими силами. Хіба що прискорювався він за 6.6 секунд.

Перейти до оголошень БМВ 8 Серія

Ліцензія Creative Commons
Цей витвір доступний по лицензії Creative Commons «Attribution-ShareAlike» («Атрибуція — На тих самих умоах») 4.0 Всесвітня
Офіційні дилери BMW в Україні