Огляд тест-драйву: Volvo 740

Добавлено: 09.12.2016
(4.1)
Дуже міцний та надійний корпус
Автомобіль має продуктивні двигуни
Не зважаючи на рік випуску, цей транспортний засіб залишається безпечним та надійним
Завдяки гальванізації корпусу, автомобіль не схильний до корозії
Дуже поширене авто на вторинному ринку
При врахуванні габаритів автомобіля, рівень економічності можна вважати пристойним
Зважаючи на рік випуску, йому бракує сучасного оснащення
Можуть виникати проблеми з гальмами
Не призначений для швидкісної їзди

Вперше на ринку автомобіль Volvo 740 був представлений у 1985 році і перебував на ньому аж до 1993. Модель 740 вважається альтернативою моделі 240, але з більш аеродинамічною стилізацією та комфортнішою їздою. З самого початку даний автомобіль проектувався як чотиридверний седан. У 1988 році компанія Volvo представила п’ятидверний універсал, який вдало доповнив серію. У процесі свого існування автомобіль проходив декілька стадій переоснащення. Для Volvo 740, які сходили з конвеєра, водії могли обирати як чотириступінчасту автоматичну, так і механічну коробки передач. А у 1988 році обидві ці коробки були замінені на п’ятиступінчасту механічну та нову чотириступінчасту автоматичну. Саме автоматичній надавали перевагу покупці. Протягом восьмирічного випуску, двигуни Volvo 740 змінювали один одного і на ринку з’являлись їх аналоги з турбонаддувом. Незважаючи на те, що даний автомобіль вже більше 20 років не випускається, його все ще можна знайти на вторинних ринках у дуже пристойному стані. Компанія Volvo завжди мала конкурентів серед таких брендів, як BMW і Mercedes-Benz. Вирізнятись і компанії, і її автомобілям завжди допомагали привабливі стартові ціни при майже ідентичному, зі своїми суперниками, оснащенні.

Volvo 740 null

Б/в авто

$482 - $3 694

Враження від їзди

71%

автовласників знову куплять це авто!

  • 68% Дорожні тести
  • 60 % Надійність
  • 71 % Задоволеність водіїв

Автомобілі від Volvo, особливо тих років, славились своєю міцністю і 740 не став винятком. Водіям даного автомобіля пощастило ще і в тому, що Volvo 740 мав дуже хорошу корозійну стійкість, оскільки з 1987 року всі моделі були гальванізованими. Традиційна підвіска зі стійками Macpherson забезпечувала екстра стійкість. Стабільності ходу сприяло і заднє розташування осей та листової ресори. Загалом, усі технічні рішення сприяли плавній та тихій їзді. Гідропідсилювач керма моделей GLE та моделей GL з 1990 року завжди допомагав водієві контролювати автомобіль, оскільки його вага була чималою. Слід брати до уваги і великі габарити Volvo 740, які стають особливо помітними при набиранні швидкості на відкритих шосе. Проблемою, з якою стикались водії, був знос гальм.    

Детально про автомобіль Volvo 740

Базова комплектація

Базові моделі GL були оснащені: радіо та касетним програвачем, обігрівачем, тканинною обшивкою салону та вікнами з механічним оперуванням. Моделі GLE, які можна було знайти у 80-х та 90-х, до усього переліченого додавали: шкіряну обшивку, вікна з електроприводом, гідропідсилювач керма, систему кондиціонування повітря, антиблокувальні  гальма та литі диски коліс. Нажаль, подушок безпеки Ви у цьому автомобілі не знайдете, оскільки Volvo 740 був розроблений ще до того, як наявність подушок стала обов’язковою. Але не зважаючи на відсутність подушок, автомобіль Volvo 740 був і залишається безпечним транспортним засобом з антиблокувальною гальмівною системою та натяжителями ременів безпеки, які допомагали зменшувати шкоду від самих же ременів під час зіткнення.   

Під капотом

На момент свого представлення, автомобіль Volvo 740 оснащався двома двигунами на 2.3 літра з розподільчим валом. Перший з них комплектував моделі GL та мав 83 кіловат вихідної потужності. Граничною швидкістю даного двигуна вважались 175 км/год, а до відмітки у 96.5 км/год він розганяв автомобіль за 9 секунд. Двигун моделей GLE був більш потужним та демонстрував 96 кіловат. Максимальною його швидкістю були 179 км/год, а відмітки у 96.5 км/год він досягав за 8.6 секунд. Витрата палива базової моделі GL була 9 л/100км. Середній показник витрати палива автомобілів 740 складав 7.63 л/100км.

Для даного автомобіля було передбачено наявність і дизельних двигунів. Базовий D24 мав високий ступінь стиснення та був продуктивним силовим агрегатом. Існують і його версії D24T чи D24Tic, які, в принципі, майже нічим не відрізняються. Керувати Volvo 740 з дизельним двигуном завжди було дуже приємно. Найбільш надійними вважались дизельні двигуни без турбонаддуву, але, нажаль, вони були і самими повільними. Натомість двигуни  з турбонаддавом були потужнішими, але галасливішими.

Від початку випуску було передбачено наявність чотириступінчастої автоматичної або механічної коробки передач. Але вже у 1988 році обидві ці коробки були замінені на п’ятиступінчасту механічну та нову чотириступінчасту автоматичну. Саме автоматичній надавали перевагу покупці.

Перейти до оголошень Вольво 740

Ліцензія Creative Commons
Цей витвір доступний по лицензії Creative Commons «Attribution-ShareAlike» («Атрибуція — На тих самих умоах») 4.0 Всесвітня
Офіційні дилери Volvo в Україні