Объявления о продаже Сузуки S-Cross в Украине
- Бензин 1.37 л.
- Передний
- Автомат
- Бензин 1.37 л.
- Передний
- Ручная / Механика
- Бензин 1.37 л.
- Передний
- Ручная / Механика
Предложения от автосалонов
- Бензин 1.37 л.
- Передний
- Ручная / Механика
- Бензин 1.37 л.
- Передний
- Автомат
- Сузуки S-Cross в Виннице
- Сузуки S-Cross в Днепре (Днепропетровске)
- Сузуки S-Cross в Ивано-Франковске
- Сузуки S-Cross в Киеве
- Сузуки S-Cross в Кропивницком (Кировограде)
- Сузуки S-Cross в Кривом Роге
- Сузуки S-Cross в Луцке
- Сузуки S-Cross в Львове
- Сузуки S-Cross в Николаеве
- Сузуки S-Cross в Одессе
- Сузуки S-Cross в Полтаве
- Сузуки S-Cross в Тернополе
- Сузуки S-Cross в Харькове
Марки авто по странам
- Jaguar 1 520
- Land Rover 5 048
- MINI 1 416
- Alfa Romeo 615
- Fiat 4 804
- Chery 4 583
- Geely 3 150
- Great Wall 491
- Audi 32 248
- BMW 31 231
- Mercedes-Benz 24 750
- Opel 23 303
- Porsche 2 478
- Smart 812
- Volkswagen 58 564
- ВАЗ / Lada 42 395
- ГАЗ 4 479
- ЗАЗ 8 952
- ИЖ 535
- УАЗ 958
- Москвич / АЗЛК 1 057
Не планував купляти новий автомобіль, але мабуть зірки зійшлися, тож записався на тест-драйв, а через місяць вже став власником. Чому зупинився саме на сузукі с-кросс? Мабуть тому, що хотілося утилітарний автомобіль, а не гаджет на колесах. Мені подобаються аналогові спідометер та тахометер, й може хтось скаже що це анахронізм - та я тоді "старовєр". Що подобається? Розхід в змішаному режимі 6.3 по бортовому комп'ютеру і 6.6 по замірах. Висока посадка, приємна оглядовість, хороша динаміка, не дивлячись на всього 140 конячок. Світло фар також приємно вразило. І хоча android auto тільки лише провідне, за допомогою адаптера AAWireles перетворив на безпровід. Так як ідеальних авто не існує, або я ще їх не зустрічав, то і тут є свої мінуси: і перший мінус це шумоізоляція на великих швидкостях. Вона попередня. Друге, це якість лакофарбування - вже зловив скол на капоті. Тому порада - одразу морду затягуйте в плівку. Ще б мабуть хотів побільше бак, хоча б на 55 літрів. Але зважаючи на не великий розхід - 700 км, я думаю авто пройде. Камера 360 не кращої якості, але функцію свою виконують. Реально легше паркуватися в незнайомих місцях. На 0-му ТО поставив сітку перед радіатором. На наступному ТО планую зробити антикор та захист переда плівкою. Взагалі автомобілем повністю задоволений і реально відчуваю хороші емоції під час керування.
11.5 років володіння SX4, комплектація gl, варіатор, пробіг 199000 км з мотором 1, 6. За весь час по ходовій заміна лівого переднього підшипника (окремо) та 2 сайленблоків. По мотору тільки заміна масла, жодного регулювання клапанів. Стиль водіння заміна тормозних кололдок на 113 тис.км та 185 тис. км. Середній розхід палива 6.5 літрів. Але прийшов час оновлюватися і без вагань С- крос. Все шикарно, зв'язка мотора та коробки, по рейтингам це ще й надійно, камера огляду на 360 - давня мрія, шикарне світло. Що не сподобалось - в 2014 році, початкова комплектація по висоті регулювалося ще й сидіння пасажира. А яка була полиця над багажником - з салона можна було достати не спиняючись потрібні речі. З того часу не збільшилась кількість usb-портів, що не зручно. Але взагалі - нова машина дарує насолоду