Оголошення про продаж ВАЗ 2111 в Україні

Всього оголошень
ВАЗ 2111, об'ємом двигуна 1.6 л та пробігом 63 тис. км за 2300 $, фото 1 на Automoto.ua
З VIN-кодом
23.06.2026
2 300 $
103 408 грн
{{ formatNumber(convertCurrency('USD', 'UAH', 2300)) }} грн
Не вказано 1.6 л.
Ручна / Механіка
63 тис. км
Луцьк
Перевірено за номером по базі МВС
AC3085AT
автомобіль у хорошому стані,знаходиться у с,Прилуцьке,кожен день на ходу, деталі по телгаз 4покоління торг присутній)
Синій ВАЗ 2111, об'ємом двигуна 1.5 л та пробігом 290 тис. км за 2199 $, фото 1 на Automoto.ua
З VIN-кодом
24.06.2026
2 199 $
98 867 грн
{{ formatNumber(convertCurrency('USD', 'UAH', 2199)) }} грн
Газ пропан-бутан \ Бензин 1.5 л.
Ручна / Механіка
290 тис. км
Миколаїв
Перевірено за номером по базі МВС
BE7499EP
Машина у гарному стані.В ДТП участі не приймала. 1.5 8 клапана. Найпростіший і надійніший. При обриві ГРМ клапана не гне. Машина завжди обс...
Синій ВАЗ 2111, об'ємом двигуна 1.6 л та пробігом 56 тис. км за 2900 $, фото 1 на Automoto.ua
З VIN-кодом
23.06.2026
2 900 $
130 384 грн
{{ formatNumber(convertCurrency('USD', 'UAH', 2900)) }} грн
Газ пропан-бутан \ Бензин 1.6 л.
Ручна / Механіка
56 тис. км
Васильків
Офіційний автомобіль, один власник з моменту покупки, оригінальний пробіг. Встановлено ГБО (газ/бензин). По кузову є деякі моменти, характе...
ВАЗ 2111, об'ємом двигуна 1.6 л та пробігом 205 тис. км за 2300 $, фото 1 на Automoto.ua
З VIN-кодом
24.06.2026
2 300 $
103 408 грн
{{ formatNumber(convertCurrency('USD', 'UAH', 2300)) }} грн
Бензин 1.6 л.
Ручна / Механіка
205 тис. км
Мукачево
Автомобіль технічностравний, знаходиться в хорошому стані, місяць тому пройшов повне технічне обслуговування по ходовій частині та двигуну
Синій ВАЗ 2111, об'ємом двигуна 1.6 л та пробігом 94 тис. км за 2499 $, фото 1 на Automoto.ua
З VIN-кодом
25.06.2026
2 499 $
112 355 грн
{{ formatNumber(convertCurrency('USD', 'UAH', 2499)) }} грн
Газ пропан-бутан \ Бензин 1.6 л.
Не вказана
94 тис. км
Бахмач
Перевірено за номером по базі МВС
CB9591BO
Продам Ваз 2111, в доброму стані, 2 власник, Гбо 4 покоління вписане в техпаспорт, зчеплення нове Valeo, масло, антифриз замінені, пробіг рі...
Чорний ВАЗ 2111, об'ємом двигуна 1.6 л та пробігом 165 тис. км за 2300 $, фото 1 на Automoto.ua
З VIN-кодом
23.06.2026
2 300 $
103 408 грн
{{ formatNumber(convertCurrency('USD', 'UAH', 2300)) }} грн
Газ пропан-бутан \ Бензин 1.6 л.
Ручна / Механіка
165 тис. км
Вінниця
Перевірено за номером по базі МВС
AB7546KP
Продам ато без вкладень! Багато чого зроблено та замінено. стоїть 4гбо Кого цікавить дзвоніть питайте,все розповім по тел. бо дуже багато пи...
Чорний ВАЗ 2111, об'ємом двигуна 1.5 л та пробігом 184 тис. км за 1450 $, фото 1 на Automoto.ua
З VIN-кодом
24.06.2026
1 450 $
65 192 грн
{{ formatNumber(convertCurrency('USD', 'UAH', 1450)) }} грн
Газ/бензин 1.5 л.
Ручна / Механіка
184 тис. км
Баришівка
Перевірено за номером по базі МВС
AA9403XI
автомобіль в гарному стані, зроблений двигун, по ходовій нічого не стукає, стоїть гарна резина
Дивитися відео тест-драйви ВАЗ / Lada 2111
ВАЗ 2111 б/у 100 тыс Честный тест драйв
Обзор Лада 2111 1.6 80 л.с от ChesnokTV
Автомобиль в деревне + обзор ВАЗ-2111// Из города в деревню
Обзор на ВАЗ 2111
САМЫЙ ЧЕСТНЫЙ ОБЗОР ВАЗ 2111 (УНИВЕРСАЛ)/The most honest review VAZ 2111 (estate)
ВАЗ 2111 ТАРЗАН 4Х4 ОБЗОР НА АВТОМОБИЛЬ
ВАЗ 2111 ЭКСПОРТНАЯ евроПАНЕЛЬ
Про Машину: ВАЗ 2111 универсал
Обзор ВАЗ 2111
Обзор Ваз 2111 на ГАЗе/ Люксовая тачка

Марки авто по країнам

Усі відгуки
3.5/5
(707 відгуків)
Тарас
4.6/5

Дешеве в експлуатації,надійне,вмістке авто!При належному догляді служить довгі роки без великих витрат.124 двигун на мою думку найкращий.Це 1.6 16кл.,клапанів не гне,витрати палива 8-8.5л/100км по місту,6-6.5л по трасі,все залежить від манери їзди,при загрузці авто 500кг авто досить файно їде,по бездоріжжі як паркетник.Великий багажник і розкладені задні сидіння дають змогу перевозити великі грузи.Із мінусів це шумоізоляція і скрип салону.

Тарас
4.2/5

Ваз 2111, 1,6 16 кл бензин 2005р,Володію автомобілем 2.5 року,купляв у першого власника з пробігом 150тис, сам за 2,5 року наїздив 60тис км. За ці 60 тис ні разу не підвела,тай серйозних поломок на щастя не було. 124 двигун1.6 16 кл як на мене просто супер.клапана НЕ гне- перевірено мною. Їжджу тільки на бензині, розхід по місту Львів в середньому 8,5л,по трасі +-6-6,5л і це якщо їхати 100-140км/год,якщо 90-110 то і 5.8л на 100км виходило.провіряв дуже багато разів. Також авто має досить гарний ривок,але щоб гарно машина їздила і не витрачала багато палива треба за нею доглядати, вчасне ТО і не скупитись на запчастинах,масло бажано лити дорожще краще, особисто я лию мобіл2000 10w40, 8-10тис заміна і двигун працює супер,на свічки теж не скупитись, я використовую NGK #11 50 тис пройшли і як нові,контроль справності датчиків двигуна. Одна проблема це розширювальний бачок,але це проблема всього десятого сімейства. Зщеплення замінив на 200тис. і це мабуть найдорожще що купляв до машини:1600грн комплект весь і 1500грн робота. По ходовій частині я б сказав досить витривала машинка, за весь час міняв шарові, рульові наконечники, ромашки і стойки стабілізатора все 1 раз міняне.Місто,село,поле,гори, їде всюди, в снігах як на паркетніку. Кліренс великий, за бардюри не переживаю. Фари бош в поєднанні з хорошими лампами світять бомбезно,але задні фанарі га*но..особливо плати, які часто перегоряють.По технічній частині я б сказав досить надійно!Кузов: дизайн так собі,але не найгірший. Якщо зразу із салону додатково обробили авто, то з кузовом проблем немає. На даний 2022 рік починають де не де зявлятись рижики маленькі,деякі іномарками тогож 2005 року варені переварені по кругу,а тут зварки ще не бачила.Салон: дизайн не мерседеса,але і не фанерою оббита,без додаткової обробки скрипить всьо,але звук магнітофона це лікую.Багажник великий, при складанні задніх сидінь як мінівен,холодильник 170 возив із закритою дверкою.При складанні передньої сідухи возив дсп розміром 250см *60см,профіля 3м влазять із закритим багажником. Грузив її так що бризговики по землі йшли, але їхала досить бодро.Отже взагальному досить витривала і економна в експлуатації машина,у своїй ціновій політиці для сімї роботи супер,краще такій ваз 2005-2010років ніж іномарка з 90-х при однаковій ціні.а якщо ще з кондиціонером то просто бомба...Авто свою ціну виправдовує!!!

Читати всі відгуки