Огляд тест-драйву: Cadillac SRX 2016

Добавлено: 25.05.2016
(4.3)
Характерний стиль Каділлак
Прекрасний інтер’єр
Комфортна їзда та зручне управління
Складні елементи контролю CUE
Поганий огляд у водія
Не дивлячись на покращення прискорення, автомобіль не відчувається достатньо потужним

Cadillac SRX - це розкішний кросовер, який займає місце між компактними конкурентами, такими як BMW X3 і Audi Q5 і більшими, такими як Lexus RX. Автомобіль виділяється відточеним еластичним управлінням і прекрасно оформленим просторим салоном зі зручними передніми сидіннями. Ця модель займає одне з топових місць в рейтингу краш-тестів, за результатами наших досліджень це одна з найбільш безпечних машин.

Cadillac SRX 2016

Б/в авто

$9 011 - $24 995

Варто також згадати, що модель СРХ має кілька значних недоліків, які можна відчути безпосередньо при управлінні автомобілем. Огляд може бути обмежений завдяки потовщеному кріпленню лобового скла і невеликому задньому вікну. Додані в 2013 році елементи управління Cadillac User Experience (CUE) є досить складними у використанні; заміна сенсорного екрану і численні сенсорні поверхні змінили більшість звичних кнопок і рукояток управління, що, трохи, збиває з пантелику.

65%

автовласників знову куплять це авто!

  • 67% Дорожні тести
  • 42 % Надійність
  • 65 % Задоволеність водіїв

Протягом декількох років, починаючи з 2010 року дизайн автомобіля і його трансмісія були кілька разів змінені. Нарешті, в General Motors було прийнято рішення зупинитися на моделі 3.6-літрового двигуна V6, з прямим впорскуванням палива і 308 к.c ..

Враження від їзди

Управління. Управління в Cadillac SRX досить легке. Він має рухливе, добре збалансоване, чутливе кермо. Але, варто зазначити, що незначні оновлення зробили керування автомобілем трохи скутим. Автомобілю притаманна висока маневреність, завдяки гарному зчепленню шин при високій швидкості.

Двигун і коробка передач. Модель оснащена новим V6 3,6-літровим двигуном, потужністю в 308 кінських сил, який в порівнянні зі старим V6 3,0-літровим двигуном, споживає палива менше на 3,79л. Незважаючи на поліпшення акселерації, СРХ все ще може відчуватися недостатньо потужним, оскільки двигун повинен працювати на високих обертах, щоб водій міг відчути справжню силу автомобіля. Тягове зусилля машини становить 1133,98 кг і може бути збільшене до 1587,57 кг, воно також комплектується з охолоджувачем коробки передач, а ще в дану комплектацію входить додатковий пакет для автотуризму.

Комфорт під час їзди. Керування автомобілем легко контрольоване, також відрізняється стабільністю при низькій швидкості, особливо на нерівній поверхні. Зміни, внесені у 2012 році злегка поліпшили якість їзди, тому SRX відмінно відчувається на високих і низьких швидкостях. На шосе, їзда характеризується маневреністю і легким керуванням.

Шумоізоляція. При їзді шум у кабіні приглушується, але в салоні моделі СРХ, на жаль, не так тихо, як в салонах деяких її конкурентів. Рівень дорожнього шуму досить низький, але панорамний люк і поздовжній брус на даху можуть створювати деякий шум. Також варто відзначити, що при роботі на високих обертах двигун може видавати помітне «ричання». У General Motors стверджують, що моделі 2013 з новою технологією «активного шумозаглушення» відрізняються більш тихим салоном.

Система гальмування. Варто відзначити, що гальмівний шлях досить короткий як на сухій, так і на вологій поверхні.

Фари. Якісне освітлення забезпечується за рахунок  високо розташованих передніх фар та задніх ліхтарів.

Салон Каділлак СРХ

Водійське місце. Водії можуть відзначити, що простору досить і для голови, і для ніг, також в цій моделі передбачене ручне регулювання нахилу сидінь, рульової колонки, а також педалей, що робить можливим персональне регулювання сидінь. Єдиним недоліком є ​​маленький розмір регулятора, через що його легко пропустити на стороні рульової колонки. В автомобілі також присутня педаль для відпочинку ноги, але вона розміщена досить глибоко.

Огляд. Власне, видимість в даній моделі «страждає» через стиль автомобіля. Негативно на якості огляду позначаються низько розташовані задні сидіння, висхідна поясна лінія і широкі кріплення заднього вікна завдяки такій конструкції салону ви можете відчути себе трохи скуто. У міру зростання поясної лінії автомобіля скорочується висота бічних задніх вікон, а також скла заднього виду. А та Д-стійки кріплення даху ущільнені, а В-стійка частково перегороджує огляд, коли ви повертаєте голову вліво. Але всі ці недоліки компенсуються великими бічними вікнами і камерою заднього виду. Моніторинг сліпих зон працює відмінно.

Комфорт передніх сидінь. Зручні передні сидіння добре оснащені і комфортні навіть при тривалих поїздках. На таких сидіннях Ви будете почувати себе комфортно, завдяки оптимальній бічній підтримці. Регулювання сидіння «під себе» забезпечує гарну поперекову підтримку.

Комфорт задніх сидінь. Задні сидіння досить зручні, але подушка розміщена низько для забезпечення оптимальної бічної підтримки. Простору для ніг достатньо, але простір у верхній частині салону стиснутий через вбудований 1,82м панорамний люк.

Посадка в авто. Зручні, великі передні і задні двері з низькими підлокітниками роблять процес посадки в автомобіль більш зручним.

Панель приладів. Основні індикатори на приладовій панелі досить чіткі і оснащені підсвічуванням. Тонкий і яскравий цифровий екран під панеллю приладів розділений на 3 секції, Ви можете налаштовувати кожну з них в залежності від ваших потреб, що дає вам більше свободи, ніж деякі інші настроюванні дисплеї, такі як MyFord Touch. У більшості випадків, управління дисплеєм може здатися трохи складним через величезну кількість варіантів вибору і п'ятипозиційного контролеру керма.

Ви також можете використовувати центральний дисплей і контролер керма для скачування пісень на ваш телефон або плеєр.

Великий екран приладової панелі являє собою основу CUE (Cadillac User Experience system). Тонкі і яскраві дисплеї з досить великими шрифтами. Візуально ці екрани досить прості і акуратні. Дизайн панелі міг би бути мрією стиліста завдяки гладкому склу та чорній приладовій панелі, але в той же час це не покращує функцію контролю.

Є два основних компоненти CUE. Великий сенсорний екран для управління аудіо і навігацією, а також іншими функціями автомобіля. Основним недоліком є ​​погане калібрування сенсорного введення даних, тому іноді активація екрану займає більше часу.

Така відсутність чутливості є великою проблемою при використанні сенсорного екрану, наприклад, для прокрутки меню або вибору пісні. Щоб активувати дисплей Ви будете змушені або натиснути дуже легко, або дуже сильно, що відволікає увагу від дороги.

Дисплей навігації був ускладнений. Вам доведеться перемикатися з одного екрану на інший, проходячи через домашню сторінку або через іконки функцій у верхній частині екрану. Не грає на користь і той факт, що іконки додатків іноді зникають з дисплея і Ви змушені будете чекати поновлення дисплея, відволікаючись від дороги.

Дратуючим недоліком є ​​регулювання гучності звуку і клімат-контролю, оскільки спостерігалися випадки відмови роботи регістра введення даних.

Існують також незначні скарги типу: маленьке дзеркало заднього виду виглядає дешево, важіль регулювання і панель управління освітленням «заховані» на рульовій колонці.

Синхронізація з портативними пристроями. Для автомобілів класу «люкс» вважається нормальним мати величезну кількість вбудованих в центральний електронний блок функцій. Це забезпечує привабливість інтерфейсу (для клієнтів, які хочуть хай-тек) і передбачає синхронізацію зі смартфоном.

Як зазначено вище, мультимедійна система CUE Каділака має велике меню і незручне сенсорне введення даних. Незважаючи на те, що Cadillac переходить на етап надання покупцеві безкоштовного IPad (тільки для моделей 2013 року), з попередньо завантаженим додатком, яке являє собою навчальний посібник для системи, використовує систему CUE і дратує нагадуваннями.

У цьому короткому викладі пропущено кілька значущих переваг системи CUE. Голосове управління налагоджено дуже добре і може розібрати найбільш просту мову. При натисканні кнопки голосових команд на кермі дозволить вам просто сказати: "90.5 FM", і радіо буде налаштовуватися на цю хвилю або сказати: «подзвонити мамі, додому» і програма буде набирати цей контакт у Вашій телефонній книзі, при цьому Вам не потрібно використовувати точний порядок слів, необхідних в інших системах.

Якість функції «hands-free» досить висока, що дозволяє Вам розмовляти по телефону, перебуваючи за кермом використовуючи функцію Bluetooth. Також згадувалося, що клімат-контроль не регулюється голосовими командами.

Підключення телефону до автомобіля через Bluetooth є досить простим, але деякі користувачі розібралися не з першого разу. У більшості випадків, дилер зробить це за Вас при покупці машини. Інтегрований додаток Pandora простий у використанні і прекрасно працює, як тільки ви підключите свій смартфон до системи. Користувачі Android і Blackberry можуть передавати дані в Pandora через Bluetooth, але користувачі iPhone повинні підключати свій телефон через кабель до USB-порту. Всі три пристрої можуть передавати аудіо в Pandora в форматі MP3 або будь-якому іншому через Bluetooth. Відтворення аудіо через Bluetooth обмежує деякі функції, такі як відображення обкладинок альбомів, до того ж Ви не можете вибрати певний трек всередині плей-листа який вже грає.

Як і інші машини General Motors, програма OnStar може надати послуги консьєржа та повідомити аварійно-рятувальні служби у разі аварії, також вона може завантажити навігаційну маршрутизацію до автомобіля. За допомогою програми OnStar і додатки для смартфона Ви зможете відкрити автомобіль дистанційно. Зміни, внесені у 2015 році включають в себе вбудовану точку Wi-Fi з трьома місяцями безкоштовного доступу.

Інтер'єр. Салон акуратно і якісно оформлений. Прошиті края, поєднання м'яких вставок з дерев'яними акцентами - гармонійно виглядають разом.

Місця для зберігання особистих речей в салоні і багажний відсік. Місця для зберігання дрібниць в салоні включають в себе дворівневий бардачок, а також місце під центральною консоллю. Задні сидіння складаються 60/40, завдяки чому звільняється близько 0,80 м для зберігання речей. Примітним фактом є те, що кут нахилу двері може також регулюватися. Замість запаски СРХ комплектується герметиком і набором інструментів.

Безпека

Ремені безпеки. Ремені оснащені регульованими верхніми кріпленнями і натягувачами для запобігання ослаблення контролю керма в аварійних ситуаціях.

Подушки безпеки. Шторки безпеки захищають область голови, в той час як подушки безпеки передбачені для захисту пасажирів на передніх і задніх сидіннях. Система розпізнавання пасажирів розроблена для відключення передньої і бічної подушок безпеки, якщо на цих місцях ніхто не сидить.

Підголівники. Задній обмежувач підголівника недостатньо великий, щоб забезпечити захист високих пасажирів, навіть при установці їх на всю висоту.

Система запобігання зіткнень. Протизаклинююче гальмо і система контролю сили тяги є стандартними. Датчики в бампері попереджають водія, що об'єкти знаходяться дуже близько під час маневрів типу паркування на низькій швидкості. Камера заднього виду монтується за бажанням покупця. Починаючи з 2013 року попередження про сліпі зоні і перехресний рух є стандартними.

Їзда з дітьми. Їзда з дітьми може супроводжуватися деякими труднощами пов'язаними з кріпленням дитячих сидінь по центру заднього сидіння, оскільки вони можуть сильно зміщуватися в бік. Також Ви можете зіткнутися з проблемами фіксації дитячих сидінь з боків заднього сидіння, оскільки ремінь безпеки можуть не забезпечити надійну фіксацію. На задньому сидінні є 3 ременя безпеки, але керівництво користувача забороняє використання місця в центрі заднього сидіння, якщо дитяче крісло встановлено за водієм.

Перейти до оголошень Каділак SRX

Ліцензія Creative Commons
Цей витвір доступний по лицензії Creative Commons «Attribution-ShareAlike» («Атрибуція — На тих самих умоах») 4.0 Всесвітня
Офіційні дилери Cadillac в Україні