Огляд тест-драйву: Cadillac CTS 2016

Добавлено: 28.09.2017
(4.3)
Неймовірне управління робить CTS одним із самих спортивних автомобілів в своєму класі
Неймовірна зовнішня та внутрішня стилізація
Висококласний CTS Vsport доставляє неймовірне задоволення від їзди, завдяки великому запасу потужності, хорошій підвісці та спритному управлінню
Комплектація Luxury Collection і вище оснащені великою кількістю електронних систем безпеки: системою попередження про можливе зіткнення, системою допомоги у притриманні смуги руху та системою моніторингу сліпих зон
Незважаючи на всі нарікання з приводу інформаційно-розважальної системи CUE, вона володіє чудовими можливостями голосових команд та з'єднання
Елементи управління системи CUE складні та відволікаючі
Не дуже просторий салон, як для автомобіля даного класу, особливо задні сидіння
Відносно невелике багажне відділення
3.6-літровий двигун V6 не надто покращився
Хотілося б більш м’якої їзди

З моменту свого запуску в 2003 році, Cadillac CTS став зіркою компанії Cadillac: стильний, приємний в управлінні і рухливий спортивний седан, крім того він завжди складав досить хорошу  альтернативу BMW Series або Mercedes-Benz E-Class. Поточна модель втратила декілька сотень кілограм, стала довшою на 10.16 сантиметрів і отримала більш розкішний інтер'єр. Коротше кажучи, цей автомобіль повністю завершив цикл удосконалення і тепер перебуває у розряді найбажаніших розкішних седанів середнього розміру, який ви можете собі дозволити.

Cadillac CTS 2016

Б/в авто

$9 720 - $26 889

CTS забезпечує поєднання комфорту, тиші і спортивних ходових характеристик. Було протестовано версію Luxury середнього рівня, оснащену 3.6-літровим двигуном V6 з 321 кінською силою. Цей двигун забезпечує автомобіль достатньою швидкістю, навіть не зважаючи на те, що від 0 до 96.5 км/год він розганяється за 6.8 секунд, результат дещо гірший ніж демонструють найближчі конкуренти.

76%

автовласників знову куплять це авто!

  • 81% Дорожні тести
  • 83 % Надійність
  • 76 % Задоволеність водіїв

Для тих, хто хоче отримати більш спритний автомобіль, можна обрати подвійний турбований двигун V6 з 420 кінськими силами, який входить до висококласної версії Vsport. І нарешті до уваги водіїв представляється 6.2-літровий двигун V8 з 640 кінськими силами моделі CTS-V. Базова турбомодель поставляється з 2.0-літровим турбодвигуном з чотирма циліндрами і 272 кінськими силами.

Ми вибрали повний привід, який все частіше стає обов'язковою умовою для багатьох розкішних автомобілів. Шестиступінчаста автоматична коробка передач, цієї конфігурації, забезпечує плавне зрушення автомобіля, але її все одно не можливо порівняти з плавністю, яку забезпечує восьмиступінчаста автоматична коробка, яка поставляється з заднім приводом, шістьма циліндрами CTS - і є єдиною коробкою автомат, запропонованою починаючи з 2016 модельного року. У такій комбінації витрата палива становить 11.2 л/100км, що є нормою для автомобілів даного класу.

При повсякденній їзді, даний автомобіль поводить себе впевнено та забезпечує хороші ходові характеристики, а рульове управління добре збалансоване і має хороший зворотній зв'язок. Не зважаючи на те, що шанувальники даного бренду можуть нарікати на не настільки хороший зворотній зв'язок як раніше, дана характеристика навряд чи розчарує водіїв. При виконанні маневрів ухилення, автомобіль продемонстрував неймовірну стійкість і навіть холоднокровність.

Їзда стійка і злагоджена, але досить жорстка, отож ви відчуватимете незначні коливання корпуса, майже на всіх дорожніх покриттях. Салон дуже тихий. 17-дюймові безпечні шини з потовщеними стінками майже не створюють шуму.

Зрозуміло, що компанія Cadillac не пошкодувала грошей на оздоблення салону, результатом чого став розкішний внутрішній інтер'єр з відмінною обробкою деталей, чисельною площею, покритою м'якими матеріалами і натуральною шкірою. Передні сидіння дуже комфортні, але салон може здатись дещо тісним. На задніх сидіннях можуть розміститись двоє дорослих пасажирів, хоча там  їм буде не зовсім комфортно. Додаткова довжина, яка прийшла з переплануванням, в основному стосується збільшення моторного відсіку, не додала площі для більш зручного розміщення пасажирів.

Незважаючи на основні виграшні моменти, автомобіль CTS все ще не дотягує в певних аспектах. Основою для нарікань може стати система взаємодії з користувачем компанії Cadillac (CUE), особливо в плані інформаційно-розважальних технологій, зокрема у прихованих, сенсорних перемикачах.

Ви не можете знайти їх на дотик поодинці, а системи управління часто спрацьовують не логічно, що змушує вас відволікатись від дороги.

Системою клімат-контролю і аудіо функціями можна управляються через великий сенсорний екран, який має великі шрифти і, як правило, його легко читати. Але орієнтуватися в системі важко, навіть при виконанні таких простих функцій, як ручна зміна частоти. Використання системи голосових команд або елементів управління на рульовому колесі, допоможуть вам уникнути взаємодії з системою CUE. Загалом, складна у використанні система може значно применшити переваги даного автомобіля.

Ще одним неприємним моментом може стати невелике багажне відділення даного автомобіля, яке здатне вмістити лише дві валізи і декілька спортивних сумок. Задні сидіння, які складаються у пропорції 60/40, можуть збільшити місткість багажного відділення. Хоча, для тих, у кого пріоритетним є задоволення від водіння, автомобіль CTS залишиться неперевершеним.

Враження від їзди

Управління. CTS є одним з тих автомобілів, який забезпечить вас неймовірним задоволенням від їзди. Автомобіль швидко входить в повороти, а хороша підвіска утримує кузов. Рульове управління добре збалансоване і має хороший зворотній зв'язок, але його чутливість була втрачена в порівнянні з попереднім поколінням CTS. Висококласна версія Vsport - це зовсім інші враження від їзди. Це дійсно високопродуктивний седан, здатний продемонструвати спортивні рефлекси, який до того ж забезпечений літніми шинами, що підвищують продуктивність їзди. Система повного приводу працює ненав’язливо.

На трасі автомобіль залишається стійким та демонструє збалансовану їзду. В повороти входить на пристойній швидкості, при цьому його легко контролювати. Доведений до меж своїх можливостей, автомобіль може демонструвати недостатню повертаємість керма. Їзда в режимі Sport зменшує втручання системи контролю стійкості, що дозволяє водієві своєчасно адаптувати автомобіль до лінії повороту.

Виконуючи маневри ухилення, автомобіль продемонстрував збалансовану їзду та забезпечив свого власника відчуттям впевненості. Об'їжджаючи конуси на треку, його швидкість сягала 33.86 км/год.

Двигун і коробка передач. Доступні чотири різних версії двигунів. Базовим двигуном є 2.0-літровий турбований чотирициліндровий з 271 кінською силою. Більш популярним є 3.6-літровий двигун V6 з 321 кінською силою, покрашена версія у порівнянні з базовою. Любителі спортивного режиму їзди можуть обрати автомобіль CTS Vsport, оснащений подвійним турбованим 3.6-літровим двигуном V6 з 420 кінськими силами. І нарешті для моделі CTS-V передбачено наявність 6.2-літрового двигуна V8 з наддувом і 640 кінськими силами.

Задній привід є стандартним. Доступність лише заднього приводу для моделей Vsport і CTS-V є певним недоліком у порівнянні із конкурентами, які пропонують повний привід і відповідно вищу продуктивність своїх розкішних спортивних седанів.

У 2016 році з'явилась нова восьмиступінчаста автоматична коробка передач, замість попередньої шестиступінчастої, яка не здатна була продемонструвати такі ж показники як її найближчі суперниці. Механічна коробка передач доступна лише для моделі CTS-V.

Протестованому автомобілю, з 3.6-літровим двигуном та повним приводом, знадобилось 6.8 секунд щоб розігнатись від 0 до 96.5 км/год - це на пів секунди повільніше ніж у седанів з подібним оснащенням. Витрата палива становить 11.2 л/100км - показник, що утримує CTS на одному рівні з більшістю конкурентів. Можна очікувати, що повнопривідний CTS з 3.6-літровим двигуном забезпечить дещо кращу економію палива, завдяки меншій вазі та більш ефективній роботі коробки передач.

Загалом комбінація шестиступінчастої коробки та 3.6-літрового двигуна забезпечує хороші показники зрушення з місця та рівномірного руху автомобіля. Але пониження передачі може відбуватися не одразу. Крім того, шестиступінчастій коробці передач явно не вистачає шовковистості своєї восьмиступінчастої наступниці, притаманної іншим моделям CTS та багатьом елітним автомобілям в цьому класі.

Магнієві підрульові пелюстки, які стали легшими на декілька грам, дозволяють вам легко змінювати передачі вручну. Перемикач, розташований на консолі, дозволить обрати один з трьох режимів: "Tour", "Sport" і "Snow". Більшість часу автомобіль перебуватиме у режимі "Tour", перейшовши на режим "Sport", ви відчуєте, що на високих швидкостях обертання, передачі перемикаються більш різко, покращуючи прийомистість за рахунок рівномірності та економії палива.  

3.6-літровий двигун V6 моделі Vsport по відчуттям схожий на 5.0-літровий двигун V8. Автомобіль з цим двигуном швидко і плавно стартує та без зусиль досягає шаленої швидкості. Ця модель здатна доставити надзвичайне задоволення від водіння та порадувати неймовірним звуком двигуна. А в режимі "Track", ваш двигун  просто “заричить”. Модель CTS-V можна порівняти з ракетою, яка володіє здатністю просто несамовитого прискорення.  

Комфорт їзди. Їзда в автомобілі CTS комфортна, але очікувати традиційного відчуття круїзу марки Cadillac не варто. Деякі нерівності дорожнього покриття ви все ж відчуєте. Крім того, замість очікуваної розкоші, відчувається деяка жорсткість їзди - навіть з 17-дюймовими шинами. Версії автомобіля з 18-дюймовими шинами ще жорсткіші.

Шумоізоляція. CTS тихий і вишуканий крейсер, гідний свого класу. Але спортивне ДНК цього автомобіля означає, що він просто не може забезпечити таку ж тишу салону, як його старший брат XTS. 3.6-літровий двигун V6 підбадьорить вашу швидкісну поїздку ревінням і супроводить мурчанням шлях з роботи до дому. Незважаючи на жорсткі безпечні шини, деякі з нерівностей дороги будуть відчутними в салоні. Натомість шуму вітру не чути взагалі.

Гальмування. CTS продемонстрував хороші показники, з дуже коротким гальмівним шляхом, особливо на сухому дорожньому покритті. Гальмівний шлях на мокрому дорожньому покритті трохи довший. Педаль гальм відчувається добре і має відмінний зворотній зв'язок.  

Фари. Ксенонові лампи входять в комплектацію Luxury. І хоча вони забезпечують хорошу інтенсивність освітлення, дальність не найкраща, що обмежує здатність водія вчасно уникнути перешкоди. В комплектацію Luxury також входить система Intellibeam - яка здатна у разі потреби автоматично увімкнути фари дальнього світла. Нажаль, функція мигання фарами дальнього світла спрацьовує лише миттєво, а не у постійному режимі, навіть якщо ви продовжите натискати на важіль. Галогенові фари є стандартними для комплектації Turbo.

Салон Cadillac CTS

Дизайн салону. Намагаючись не відставати від свого найближчого конкурента, автомобіля марки Lincoln, Cadillac підігнав свій салон до рівня таких еталонних брендів, як Audi і Mercedes-Benz. Салон CTS вирізняє неймовірна увага до деталей. Майже вся поверхня приладової панелі та площа дверей оздоблена м'яким матеріалом, а всі відсіки для зберігання речей флоковані. Всі деталі ідеально поєднуються між собою.

Сидіння покриті перфорованими шкіряними чохлами. Замінник шкіри використовується лише у базових моделях, на відміну від німецьких конкурентів BMW і Mercedes-Benz, які використовують штучну шкіру і для комплектацій більш високого рівня, отож бал на користь  Cadillac.

Інформаційно-розважальна система CUE від Cadillac може і збиває з пантелику, але ніхто не заперечить, що її ідеально чорний екран виглядає приголомшливо - поки не вкриється відбитками пальців. (Cadillac завбачливо забезпечив салон ганчіркою для їх витирання)

Приладова панель та панелі дверей вздовж оздоблені декоративною строчкою та деревиною. Кожен водій може обрати оздоблення відповідно до своїх вподобань: глянцеві дерев'яні панелі, алюмінієві панелі або панелі оздоблені ніби необробленою, але тим не менш оксамитовою на дотик, деревиною зі свіжими зарубками. Дивно, але дерев'яне покриття настільки добре перероблене, що виглядає майже як пластик. І, оскільки, панелі можна легко замінити, постачальник може виконати майже будь-яке ваше побажання щодо їх зовнішнього вигляду, якщо вони є в наявності.

Але є і декілька скарг. Перегородка навколо колонки рульового колеса відсунута таким чином, що дозволяє розгледіти усе начиння приладової панелі. Механічна кришка тримача напоїв спадає, особливо при вимкненому двигуні. А коли ви хочете охолодити ваш напій, відкриваючи і закриваючи її вручну, звук який супроводжує цей процес точно не можна назвати приємним.

Водійське місце. Висока і широка центральна консоль уподібнює водійське місце до кабіни. Водій сидітиме досить низько, що не дуже бажано для людей із низьким зростом. Місця для голови достатньо. Деяким, не дуже високим, водіям, які прагнули налаштувати водійське сидіння повище, у результаті бракувало місця для голови. Загалом салон можна назвати помірно просторим.

Більшість водіїв зможуть комфортно розміститись перед кермом, завдяки зручному налаштуванню самого керма і водійського сидіння. Усі версії, окрім базових "Standard Collection", мають механічне налаштування телескопічного рульового колеса. Місця для ніг достатньо. Широкий центральний тунель підлоги може трохи заважати розміщенню правої ноги, але він оздоблений дуже м'яким матеріалом у тому місці, в якому водій можете торкатися до нього коліном.

Видимість.  Завдяки великій площі скління, фронтальна та бокова видимість хороша. Приємно вражають вузькі А-подібні стійки вітрового скла. Задня видимість страждає через високу речову полицю та невелике заднє вікно. Деяким водіям може здатись, що бокові дзеркала заднього виду мають дивну форму, але тим не менш, сприяють хорошій видимості.

Усі автомобілі CTS мають стандартну відеокамеру заднього виду. Система моніторингу сліпих зон та попередження перехресного руху доступні.

Комфорт сидінь. Седани зі спортивною манерою управління як CTS просто зобов’язані мати хороші сидіння, які б утримували ваш корпус на поворотах та забезпечували відповідний комфорт протягом тривалих поїздок. На щастя передні сидіння даного автомобіля вас не розчарують.

Маючи хорошу форму та будучи достатньо жорсткими, дані сидіння забезпечують відмінну бокову підтримку. Достатня кількість режимів регулювання дозволяє зручно розміститись більшості водіїв. Хоча, деяким водіям знадобився час щоб підібрати відповідний режим для попереку. Стандартні сидіння досить хороші, спортивні сидіння, які мають 20 режимів регуляції, забезпечуючи механічну регуляцію бокових валиків та підколінної опори, доступні у комплектації Performance Collection.  

Задні сидіння можуть вас розчарувати, оскільки їм явно не вистачає того простору, який пропонують більшість конкурентних розкішних седанів середнього розміру. Місця для ніг і голови достатньо, але низькі сидіння не забезпечують достатньої підтримки стегон. Місця для ступнів замало, почасти тому, що конструкція кузова автомобіля створює килимовий виступ, який виступає перед подушкою заднього сидіння, поглинаючи площу.

Два дорослих пасажира звісно помістяться на задніх сидіннях, але навряд чи їм там буде просторо. Профілювання задніх сидінь змушує пасажирів зміщуватись до центру автомобіля подалі від низького даху. Якщо взяти до уваги форму сидінь та широкий центральний тунель підлоги, то стає зрозумілим, що розмістити трьох дорослих позаду майже неможливо.

Посадка. Сісти на передні сидіння просто, але беручи до уваги відносно низьку посадку цього вишуканого седану, вам все ж таки доведеться нахилити голову. Через високий поріг задніх дверей та недостачу площі, потрапити на задні сидіння складніше.

Дисплей і панель приладів/датчики. Автомобіль CTS пропонує два варіанти розташування приладів. Більшість автомобілів матимуть аналогові датчики, які оточують великий інформаційний екран. Така система дозволяє вам проглядати три різних види інформації одночасно. Налаштування екрану вимагає часу щоб розібратись з ричажним перемикачем, який розташований на рульовому колесі. Доведеться весь час переміщувати його прямо до пункту “вибрати”, що само по собі не дуже зручно. В цілому, налаштування бортового комп'ютера трохи заплутане.

Інший варіант, стандартний для комплектації Premium та опціональний для Performance Collection, являє собою повністю цифрову приладову панель. Яскрава панель пропонує кілька варіантів компонування дисплея та способів відображення інформації. Хоча переміщення через меню цієї панелі можуть бути складними, навіть якщо ви звикли до неї.

Повноколірний проекційний дисплей на лобовому склі є стандартним для моделей Performance або Premium Collection. Він відображає швидкість, навігаційні напрямки або поточну аудіо інформацію у вигляді цифрових даних, які з'являються над вашим капотом. Це сприяє тому, що ви не відриваєте очей від дороги.  

Управління. Найбільше скарг звісно ж викликала інформаційно-розважальна система CUE, яка є стандартною для всіх моделей. Ця система ускладнює навіть найпростіше натискання на кнопку. Елементи управління не працюють, як ви очікуєте, отож вам потрібно, відірвати очі від дороги, щоб перевірити їх ще раз. Крім того вам не вдасться керувати сенсорними кнопками, натискаючи їх по одинці. Все це неабияк відволікає та розчаровує.

Функціями клімат-контролю та аудіо можна керувати через великий центральний сенсорний екран. Яскравий екран має великі шрифти, які легко зчитувати. Проте, з'ясувати, як змусити систему зробити те, що вам потрібно, важко. Логіка роботи системи досить заплутана, навіть якщо спробувати виконати таку просту функцію, як зміна частоти. Їзда в нічний час може ускладнюватись через постійні відблиски від надміру чорних панелей та блискучих хромованих елементів оздоблення. Ця система дійсно важка для розуміння.

Більшість сенсорних кнопок, які відображаються на екрані, включаючи такі важливі як: управління клімат-контролем/аудіо/телефоном/навігацією, зникають з поля зору через кілька секунд. Звісно ж, вони одразу з'являться як тільки ви піднесете палець до екрану, що на перший погляд може здатися класною ідеєю, але у кінцевому результаті цей процес просто відволікає. (Наполегливо рекомендуємо відключити цю функцію).

Але найбільш неприємним  моментом цієї системи виявилось те, що всі традиційні кнопки і ручки були замінені на ємнісні сенсорні датчики. Вони не працюють, як ви того очікуєте. Іноді, якщо ви натискаєте на них занадто швидко, вони просто не встигають відреагувати. А іноді, провівши рукою над декількома з них, ви змінюєте попередні налаштування, навіть якщо того і не бажали. Для регуляції гучності та вентилятора ви повинні провести пальцем по сенсорному екрану. Як і слід було очікувати, робити це під час руху не зручно.

Оскільки, ці елементи управління не рухаються як типові кнопки, коли ви натискаєте на них, мотор видає незначний гул, як сигнал підтверджуючий контакт. Але дана функція не спромоглася замінити справжній тактильний контакт. Іноді може здатися, що ви повинні натиснути на хромовані поверхні, які виглядають як кнопки, але замість цього ви повинні натиснути на значки над ними. Тьмяні білі вогники мають показувати чи увімкнена та чи інша функція, але тут ви зіткнетесь із ще однією проблемою, їх зовсім не видно при яскравому сонячному світлі.  

Якщо ви достатньо терплячі і обережно натиснете тільки потрібне місце на сенсорному екрані, кнопки спрацюють нормально, але чи варті вони такої концентрації - питання залишається відкритим. Так чи інакше, вам все одно доведеться перевіряти чи правильно ви на них натиснули. Для порівняння, ручки регулятора в багатьох німецьких автомобілях підвищеної комфортності можуть бути складними, але вони працюють так, як ви і очікуєте.

Клавіші, розташовані на рульовому колесі, можуть допомогти вам уникнути використання системи CUE у деяких аспектах. Система голосових команд для управління аудіо функціями працює добре, але для клімат-контролю голосове управління відсутнє. Зазвичай водії не використовують систему голосових команд для виконання таких простих функцій, як налаштування температури салону, але в даному випадку така можливість було б доречною.

Електроніка. В той час як інтерфейс CUE може дратувати та відволікати, її система голосових команд для управління аудіо функціями та телефоном працює відмінно і добре підходить для інтеграції смартфону. Мати величезну кількість інтегрованих елементів управління на центральну екрані є нормою для розкішних автомобілів. Така особливість забезпечує як яскраву демонстрацію можливостей автомобіля (для тих покупців, які прагнуть високих технологій), так і дає можливість повної інтеграції смартфонів. Сподіваємося, що вона допоможе спростити використання портативних електронних пристроїв.

Як це вже зазначалось вище, система CUE має громіздкі меню, незручну сенсорну взаємодію і заплутану логіку роботи. Інтерфейс розроблений не дуже добре і нажаль, ближче знайомство з цією системою не полегшує її використання.  

Але деякі переваги ця система все ж має. Система голосових команд працює дуже добре і може зрозуміти природну манеру мовлення. Натиснувши відповідну кнопку, варто вам лише вказати станцію чи того, кому ви хочете зателефонувати, і все це буде одразу зроблено. Для виконання подібних функцій вам не потрібно буде дотримуватись усіх складних правил системи.

Якість передачі голосу, при використанні мобільного телефону в режимі гучного зв'язку, досить хороша. Люди можуть і не здогадатись, що ви перебуваєте за кермом автомобіля і розмовляєте через пристрій Bluetooth. Проте, клімат-контролем не можна управляти через систему голосових команд.

Під'єднати телефон до автомобіля через Bluetooth просто, але може знадобитись більше ніж одна спроба. В більшості випадків, продавець зможе зробити це для вас. Інтегрований додаток Pandora простий у використанні і працює добре, як тільки ви підключите ваш смартфон до системи. Користувачі Android і Blackberry можуть отримати Pandora через Bluetooth, а от користувачі iPhone повинні прив'язати свій телефон через USB кабель до USB порту, щоб отримати цей додаток. Пристрої на усіх трьох програмах можуть відтворювати аудіо (Pandora, MP3 або будь-яке інше джерело звуку), використовуючи Bluetooth, керований телефоном, але це обмежує деякі можливості. Ви не зможете обрати перелік композицій або швидко знайти композицію, яка вже відтворюється.  

Система OnStar може надати послуги консьєржа, повідомити аварійно-рятувальну службу в разі аварії і завантажити навігаційний маршрут. І система OnStar і відповідний мобільний додаток дозволять вам відчиняти двері автомобіля дистанційно. З 2015 року в комплектацію автомобіля входить Wi-Fi точка - з трьома місяцями безкоштовного трафіку.  

В центральному відсіку передбачено один USB порт. Центральна консоль містить ще два USB порти, додатковий вхід і слот для SD-карти.

Клімат-контроль. CTS має безліч функцій, включаючи автоматичну двозонну систему налаштувань та підігрів усіх необхідних елементів. Хоча деякі водії відзначали, що для нормального прогріву сидінь потрібен певний час. На відміну від багатьох інших автомобілів, перемикач нагрівача руля знайти легко, він розташований на спиці рульового колеса. Доступна функція підігріву задніх сидінь.

Місткість салону.  Якщо не брати до уваги маленький критий відсік позаду перемикача передач, то в передній частині автомобіля зовсім немає місця для зберігання речей. Доведеться забути навіть про відсік для смартфону. Критий відсік між передніми сидіннями відкривається тільки зі сторони водія і є не дуже містким. Вам пощастить, якщо ви одразу знайдете прихований відсік з підсвіткою, який знаходиться за щитком системи стерео та клімат-контролю. Всі четверо дверей мають неглибокі кишені для карт, а позаду передніх сидінь є рукава. Чимало площі бардачок втратив через масивний CD драйвер. Пасажири задніх сидіннях отримати невелику критий відсік у відкидному підлокітнику і трохи місця в центральному відсіку.

Тримачі напоїв. Механічна кришка, яка накриває два передніх тримача трохи хитромудра у використанні. В дверях немає тримачів для напоїв. Пасажири задніх сидіннях отримують два тримача в відкидному центральному підлокітнику.

Джерела електроенергії. Один 12-вольтний вихід знаходиться за перемикачем передач і ще один у центральному критому відсіку. Пасажири задніх сидіннях мають свій власний 12-вольтний роз'єм в задній частині центральної консолі.

Місткість багажного відділення. Дверцята багажного відділення відкриваються широко. А ось вигнуті петлі, які є хорошим оздобленням, займають чимало вантажного простору. Багажне відділення здатне вмістити дві валізи і спортивну сумку. Задні сидіння складаються у пропорції 60/40. Нажаль, широкі башти амортизатора ускладнюють відкривання дверцят. Простір за підлокітником заднього сидіння допомагає при перевезенні довгих вузьких предметів.

Вантажопідйомність становить 403.7 кг. Тягово-зчіпний механізм з 3.6-літровим двигуном V6 здатний буксирувати 453.59 кг, але буксирування не рекомендується із чотирициліндровим турбодвигуном Vsport V6.

Багажне відділення можна відкрити за допомогою кнопки на брелоку або сенсорної панелі в кришці багажника. Відкрити дверцята багажного відділення з салону можна за допомогою кнопки, розташованої на задній панелі дверей водія. По всьому периметру підлоги багажного відділення є петлі для убезпечення вантажу. Під підлогою є ще один відсік для зберігання речей. На дверцятах є ручка. Іноді потрібно натиснути на дверцята багажника щоб щільно їх закрити.

Запасне колесо. CTS оснащений безпечними шинами. Запасне колесо не передбачене.

Безпека  

Ремені безпеки. Передні сидіннях оснащені натяжителями.

Подушки безпеки. Пасажири передніх сидінь захищені фронтальними, боковими та подушками завіси. Подушки завіси також захистять пасажирів, які сидять на задніх бокових місцях. Колінні подушки безпеки стандартні для водія та переднього пасажира. Система відмінить випускання подушки, якщо зафіксує, що сидіння не зайняте або там перебуває дитини.

Підголівники. Передні і задні бокові підголівники достатньо високі  щоб забезпечити надійний захист пасажирів, навіть у опущеному положенні. Центральний задній підголівник не регулюється і є не достатньо високим для забезпечення захисту.  

Системи попередження зіткнень. Всі версії CTS, крім базової Standard Collection, постачаються з комплексом електронних систем безпеки. Система моніторингу сліпих зон працює добре, вмикаючи світлове попередження у бічних дзеркалах в разі виявлення транспортного засобу в сліпій зоні вашого автомобіля.

Ця система працює в парі з системою попередження перехресного руху, яка попереджає про транспортний засіб, що рухається позаду, коли ви здаєте назад. Ця система справді допомагає, особливо коли ви намагаєтесь припаркуватись на маленькому паркувальному місці з обмеженою видимістю між двома позашляховиками. Система має декілька видів попередження: вібрація водійського сидіння, звукові сигнали і відображення небезпеки, що наближається, на центральному екрані.

Система попередження про можливе зіткнення вмикає світловий сигнал біля основи лобового скла, якщо вираховує, що зіткнення неминуче, і тим самим спонукає водія загальмувати. Деякі водії зазначали, що ця система є надміру чутливою і реагує не відповідно до ситуації.  

Система слідкування за розміткою подає сигнал у вигляді вібрації водійського сидіння, якщо автомобіль перетинає смугу розмітки. Система може реагувати надміру часто, особливо на вузьких двосмугових дорогах за містом. Знадобиться час щоб знайти кнопку і вимкнути цю систему, оскільки вона розташована поряд з центральним екраном.

Було доведено, що спосіб подачі попереджувального сигналу через вібрацію подушки є найефективнішим засобом привернення уваги водія, що дозволяло своєчасно гальмувати або уникати небезпеки. Але і ця система інколи надокучає. Наприклад, коли ви рухаєтесь заднім ходом з парковочного місця і передні датчики паркування виявляють перешкоду, водійське сидіння завібрує, так само як і при виявленні певного об'єкту системою попередження перехресного руху. Це занадто.

Також у комплектаціях більш високого рівня, присутня функція автоматичного увімкнення світла дальніх фар, коли цього вимагають обставини. Більшість водіїв нехтують фарами дальнього світла, отож система здатна увімкнути їх саме у потрібний момент. Система працює добре, швидко перемикаючи світло на ближнє, якщо виявляє зустрічний рух. Часто системі вдається це зробити швидше ніж водієві.

Їзда з дітьми. Більшість сидінь, розташованих у напрямку руху автомобіля, будуть надійно зафіксовані, хоча контури бокових задніх сидінь ускладнюють їх розташування на одному рівні зі спинками автомобіля. Деякі сидіння, розташовані проти руху автомобіля, буде складно надійно зафіксувати, оскільки ремені центрального заднього сидіння прикріплені спереду. Металеві частини ременя також можуть заважати їх фіксації на бічних позиціях. На речовій полиці під пластиковими кришками розміщено три анкери кріплення. На задніх бокових сидіннях також наявні анкери системи кріплення дитячого крісла, але до них складно дістатись через їх розташування в щілинах обшивки сидінь.

Перейти до оголошень Каділак CTS

Ліцензія Creative Commons
Цей витвір доступний по лицензії Creative Commons «Attribution-ShareAlike» («Атрибуція — На тих самих умоах») 4.0 Всесвітня
Офіційні дилери Cadillac в Україні