Огляд тест-драйву: Citroen C2

Добавлено: 13.07.2017
(4)
Компактні розміри
Продуманий салон
Легкість управління
Економні двигуни
Обмежений простір задніх сидінь
Не призначений для азартної їзди
Легке рульове колесо, яке не забезпечує достатнім зворотнім зв’язком
Автомобіль, доведений до межі, починає шуміти

Автомобіль Citroen C2 представили у 2003 році. Компактний, легкий, простий в управлінні, економний та приємний хетчбек привернув увагу. У 2010 році, у зв’язку зі зміною європейського законодавства, випуск C2 припинився. Останні оновлення, між тим, відбулись у 2008 році. Під симпатичним корпусом моделей приховувалось технологічне начиння. Приваблива зовнішність тішила око, а продуманий салон вражав функціональністю. У базову комплектацію входили: підсилювач керма, центральний замок та кондиціонер. Загальна вага автомобіля не перевищувала 932 кг. За потужність хетчбеку відповідали один дизельний та три бензинових двигуни. Які, як і годиться мініатюрним силовим агрегатам, тішили власників низьким рівнем споживання пального.

Citroen C2 null

Б/в авто

$1 420 - $6 149

Враження від їзди

83%

автовласників знову куплять це авто!

  • 72% Дорожні тести
  • 41 % Надійність
  • 83 % Задоволеність водіїв

Їздить цей мініатюрний автомобіль набагато краще, ніж можна було очікувати. Спочатку управління здається інертним, але як тільки водій звикає до нього, ситуація покращується. Хоча легке рульове колесо нікуди не дінеться. Зчеплення, перемикання і прийомистість настільки хороші, наскільки можуть бути за даних умов. Водіїв потішить той факт, що навіть на швидкісних шосе автомобіль не губиться. При 4.000 обертах у хвилину він починає шуміти, але значний дискомфорт не відчувається. Навіть у базовій моделі Citroen C2 передбачена кнопка, яка дозволяє встановити ліміт швидкості. У разі перевищення дозволеного ліміту, автомобіль подасть звуковий сигнал. Завдяки цій функції, зникає необхідність постійно стежити за швидкістю. Загалом, хетчбек складе хорошу компанію при повсякденній їзді по місту та не підведе при необхідності виїхати за його межі.

Детально про автомобіль Citroen C2

Інтер’єр

Приладову панель маленький С2 отримав від свого брата С3. Після оновлень 2008 року значно підвищилась якість оздоблювальних матеріалів. Автомобіль має непогане співвідношення елементів. Між тим, використовувати деякі елементи управління не так просто. Перемикачі обігрівача знаходяться занадто низько, а тахометр завузький, щоб чітко бачити його показники. Хоча показники більшого спідометра видно добре. Як і у більшому С3, видимість хороша. Водійська позиція зручна з можливістю налаштувати сидіння по висоті, а рульове колесо по куту нахилу. Автомобіль розрахований на чотирьох людей з двома індивідуальними сидіннями позаду, які можна посунути вперед або скласти.

Екстер’єр

Компактний, продуманий транспортний засіб тішить око. Він зберіг злегка опуклий «ніс» п’ятидверного C3, з яким ділить платформу та 60% елементів. Хоча вертикальні фронтальні фари, вкорочена колісна база, різко вкорочені, вуглуваті задні вікна - додають йому індивідуальності та роблять несхожим на інші автомобілі.

Базова комплектація та опційне обладнання

До переліку стандартного оснащення увійшли: система контролю стійкості, кондиціонер повітря та CD-програвач. Про безпеку дбають передні подушки водія та пасажира. Але для того, щоб утримувати відносно низьку стартову ціну, компанія Citroen розподілили додаткове обладнання по пакетам. Пакет «Automatic Air Conditioning» додасть: цифрове кондиціонування, світлочутливі головні фари та склоочисники з датчиками дощу. Пакет «Convenience» подбає про наявність: задніх сенсорів паркування, бічних дзеркал з підігрівом та системи посування/складання задніх сидінь. Кольорова система супутникової навігації та телефонний зв'язок увійшли до пакету «NaviDrive». Окремо можна замовити яскраві кольори екстер’єру. 

Під капотом

Маленькому автомобілю – маленькі двигуни. У Citroen C2 їх чотири, три бензинових і один дизельний. Доповнити їх можна п’ятиступінчастою механічною або автоматичною коробкою. Найменший 1.1-літровий чотирициліндровий бензиновий двигун пропонує 60 кінських сил. З ним розгін відбувається за 14.4 секунд. Витрата пального становить 5.9 л/100км у змішаному циклі. Йому дісталась п’ятиступінчаста механічна коробка. Наступним йде 1.4-літровий чотирициліндровий двигун на 75 кінських сил. Доповнений механічною коробкою, сотні автомобіль досягає за 12.2 секунд, витрачаючи 6.0 л/100км у змішаному циклі. З п’ятиступінчастою автоматичною коробкою розгін відбувається за 14.1 секунд. Витрата пального перебуває на рівні 5.8 л/100км у змішаному циклі. Найпотужнішим бензиновим двигуном є 1.6-літровий чотирициліндровий VTi на 110 кінських сил. До відмітки у 100км/год Citroen C2 з механічною коробкою розганяється за 10.9 секунд, витрачаючи 6.3 л/100км. З автоматичною коробкою розгін відбувається за 11.7 секунд, а витрата пального становить 6.3 л/100км у змішаному циклі. Дизельний 1.4-літровий чотирициліндровий HDi пропонує 70 конячок. Розгін відбувається за 13.5 секунд. Витрата пального перебуває на рівні 4.1 л/100км у змішаному циклі. Привід у автомобіля на передні колеса.

Перейти до оголошень Сітроен С2

Ліцензія Creative Commons
Цей витвір доступний по лицензії Creative Commons «Attribution-ShareAlike» («Атрибуція — На тих самих умоах») 4.0 Всесвітня
Офіційні дилери Citroen в Україні