Огляд тест-драйву: Kia Rio 2016

Добавлено: 30.10.2017
(4.1)
Трансмісія
Елементи управління
Устаткування
Їзда
Шумоізоляція
Задня видимість

Kia Rio солідна, добре обладнана та раціонально покращена малолітражка. Хоча вона і має одні з найкращих показників серед автомобілів даного сегменту, економія пального посередня. Наш не дуже шумний хетчбек з автоматичною коробкою передач достатньо зручний  і демонструє 8.11 л/100км, але такі показники не є аж такими хорошими для цього класу. Седан версія, яка також була протестована, демонструє 7.84 л/100км. Типова шумна їзда і обмежений простір, які очікуються від малолітражного автомобіля також грають проти нього. До переваг можна віднести хороше оздоблення, тиху трансмісію, прості засоби управління і чимало обладнання.   

Як ми тестували Kia Rio 2016

Б/в авто

$3 890 - $12 000

Нові авто

$14 051 - $19 394

Серед змін на 2016 рік можна відмітити: оновлення зовнішнього та внутрішнього дизайну. Крім того, хетчбек більше не доступний з автоматичною коробкою передач.  

40%

автовласників знову куплять це авто!

  • 64% Дорожні тести
  • 75 % Надійність
  • 40 % Задоволеність водіїв

Враження від їзди    

Комфорт їзди і шумоізоляція. Їзда на Rio досить жорстка і мінлива, як і у більшості малолітражних автомобілів. Жорсткість зберігається навіть на трасі, але зменшується різкість на додачу з гарною ізоляцією. Рівень шуму від дороги, вітру та двигуна в межах розумного.  

Управління. Маленький розмір, обмежений нахил корпусу і добре збалансоване рульове управління допомагають Rio гарно вписуватись в повороти. Однак, не завадило б мати більше зворотнього зв'язку із кермом. Управління гнучке і передбачуване.

Двигун і коробка передач. Чотирициліндровий двигун з 138 кінськими силами, об’ємом у 1.6 літра є достатньо потужним, але не дуже швидким серед моделей свого класу. Стандартна шестиступінчаста автоматична коробка передач стартує дуже швидко і плавно, своєчасно реагуючи на дросельні входи та уповільнюючи маленький двигун, коли він набирає надмірної потужності. Відкривання дверей вручну - нетипово для цього класу. Економія пального лише 8.11 л/100км, що трохи розчаровує як для такого маленького автомобіля. Седан демонструє 7.84 л/100км. Ми отримали 7.59 л/100км від цього двигуна і коробки передач на платформі партнера Rio, Hyundai Accent.  

Гальмування. Загальна продуктивність дуже хороша, з швидкими зупинками на сухій поверхні та трохи довшими на мокрій. 

Фари. Фари ближнього світла мають незначну дальність. Фари дальнього світла мають кращу дальність, але не надто хорошу інтенсивність.

Cалон Kia Rio

Водійське місце. Rio має достатньо місця, особливо з урахуванням його розмірів. Місця для голови, ніг та колін предостатньо. Телескопічний руль став приємною несподіванкою для цього класу, але високі водії не мають змоги підтягти його достатньо близько. Стійки кріплення вітрового скла є достатньо широкими, але фронтова і бокова видимість хороші. Маленьке заднє вікно хетчбека і широкі задні стійки даху погіршують задню видимість. Опційна камера заднього виду може виправити становище.  

Комфорт сидінь і посадка. Пласкі, жорсткі передні сидіння є досить комфортними, з натяком на бічну підтримку, але це точно не ті сидіння, в яких можна відпочивати годинами. Немає регуляції упору поперекової підтримки; деяким водіям не вистачає підтримки нижньої частини спини. Задні сидіння мають гарну нижню підтримку і достатньо місця для голови і ніг двох дорослих. Доступ до передніх сидінь хороший, а от з доступом до задніх сидінь можуть виникнути проблеми.

Дисплей і панель/датчики. Беручи до уваги те, що радіо входить в базову комплектацію, елементи управління дуже прості. Радіо має кнопки настройки частоти та гучності, а для клімат контролю використовуються три великих кнопки і цілий ряд старомодних тумблерів. У моделях з системою голосового управління Microsoft UVO, використовується більш складний інтерфейс сенсорного екрану. Датчики дуже великі і їх легко зчитувати.

Дизайн салону. Пластикові елементи декору добре оформлені, хоча і роблять салон простуватим. У будь-якому випадку якість збірки хороша.

Місткість солону та багажного відділення. Місткість салону помірна. Місткість багажного відділення помірна для цього класу, але склавши задні сидіння, можна розширити простір. Зовнішній випуск люку зручний. Ви також можете зберігати речі на місці запасного колеса.

Безпека

Паски безпеки. Усі сидіння обладнані поясно-плечовими пасками безпеки. Передні сидіння мають натягувачі пасків.

Подушки безпеки. Бічні подушки безпеки захищають водія, а бокові штори безпеки захищають пасажирів переднього і задніх сидінь. Датчики утримують випуск подушки безпеки зі сторони пасажира, якщо вони виявляють пасажира дитячого зросту і якщо сидіння не зайняте.

Підголівники. Передні і задні бічні сидіння мають регульовані, фіксовані підголівники, які, навіть у нахиленому стані є достатньо високими для захисту дорослих пасажирів.

Система попередження зіткнень. Антиблокувальні гальма, протибуксувальна система і система курсової стабільності є стандартними.  

Їзда з дітьми. Безпека дитячих сидінь, розташованих як у напрямку руху автомобіля так і проти нього, забезпечується пасками безпеки чи системою кріплення дитячого крісла. Деякі великі, розкладні крісла, розташовані проти напрямку руху, можуть вимагати зміщення передніх сидінь вперед, навіть перебуваючи у центральній позиції. 

Перейти до оголошень Кіа Ріо

Ліцензія Creative Commons
Цей витвір доступний по лицензії Creative Commons «Attribution-ShareAlike» («Атрибуція — На тих самих умоах») 4.0 Всесвітня
Офіційні дилери Kia в Україні