Hyundai Santa FE, 2023 р.в.
55 977 $

Hyundai Santa FE, 2023 р.в.

55 977 $
2 142 239 грн
{{ formatNumber(convertCurrency('USD', 'UAH', 55977)) }} грн
1 577 грн/день
Отримати фінансування
Можливо, шахрай
Знайдено 26.05.2023
ID: 56306858

Інформація від власника

Оголошення від Автосалон
Коробка передач Роботизована
Тип палива Дизель
Двигун 2.15 л
Привід Повний
Тип кузова Позашляховик / Кросовер
Колір Інший
Кількість дверей 5
Дата публікації 26.05.2023

Коментар продавця

Абсолютно новий автомобіль від Офіційного дилера Hyundai у м. Дніпро, компанії "ПЕРФЕКТ МОТОРС". Максимальна комплектація TOP в гарному білому кольорі Glacier White в наявності.
Відгуки про Hyundai Santa FE
4.3
на основі 1680 відгуків
Фото на відгук з оцінкою 2.6  про авто Hyundai Santa FE 2022 року випуску від автора “Aleks” з текстом: Авто купувалось новим літом 2022 року, максимальна комплектація, максимальна ціна,все максимальне...
30.06.2023
2.6

Авто купувалось новим літом 2022 року, максимальна комплектація, максимальна ціна,все максимальне...

Автор: Aleks
Дивитися весь відгук
Фото на відгук з оцінкою 4.6  про авто Hyundai Santa FE 2013 року випуску від автора “Стас” з текстом: Всем привет. Владею машиной уже почти 4 года, поэтому есть что рассказать. Надеюсь отзыв будет по...
15.04.2023
4.6

Всем привет. Владею машиной уже почти 4 года, поэтому есть что рассказать. Надеюсь отзыв будет по...

Автор: Стас
Дивитися весь відгук
Фото на відгук з оцінкою 4.8  про авто Hyundai Santa FE 2018 року випуску від автора “Sergey Leonidovich Reznik” з текстом: Нова Санта Фе ТМ 4-го покоління закохує одразу, як сідаєш за кермо. В цій машині багато принципов...
02.02.2022
4.8

Нова Санта Фе ТМ 4-го покоління закохує одразу, як сідаєш за кермо. В цій машині багато принципов...

Автор: Sergey Leonidov...
Дивитися весь відгук
Фото на відгук з оцінкою 4.2  про авто Hyundai Santa FE 2014 року випуску від автора “Рома” з текстом: Американка 6 местная. Куплена с пробегом 125 тыс. Объем 3.3 с прямым впрыском GDI. Полный привод,...
01.01.2022
4.2

Американка 6 местная. Куплена с пробегом 125 тыс. Объем 3.3 с прямым впрыском GDI. Полный привод,...

Автор: Рома
Дивитися весь відгук
Фото на відгук з оцінкою 4.6  про авто Hyundai Santa FE 2013 року випуску від автора “Руслан Лабик” з текстом: Авто має велику кількість плюсів. До плюсів цього авто я б відніс: витрати пального, дизайн, наді...
06.12.2021
4.6

Авто має велику кількість плюсів. До плюсів цього авто я б відніс: витрати пального, дизайн, наді...

Автор: Руслан Лабик
Дивитися весь відгук
Фото на відгук з оцінкою 5  про авто Hyundai Santa FE 2015 року випуску від автора “Николай” з текстом: Много отзывов. Про двухлитровые и 2.4 бензиновые машины пригнанные из США. У меня машина с моторо...
19.11.2021
5.0

Много отзывов. Про двухлитровые и 2.4 бензиновые машины пригнанные из США. У меня машина с моторо...

Автор: Николай
Дивитися весь відгук
Фото на відгук з оцінкою 5  про авто Hyundai Santa FE 2017 року випуску від автора “Владимир” з текстом: У меня Санта двухлитровая turbo. На 265 лошадей. В комплектации ultimate. Купленные в США в 18 го...
17.11.2021
5.0

У меня Санта двухлитровая turbo. На 265 лошадей. В комплектации ultimate. Купленные в США в 18 го...

Автор: Владимир
Дивитися весь відгук
Фото на відгук з оцінкою 5  про авто Hyundai Santa FE 2006 року випуску від автора “Олег Васильевич” з текстом: Прикрастный автомобиль в моей комплектации 2.7л. Лучший мотор у хундай. Автомат aisin. Дизайн. Ка...
27.10.2021
5.0

Прикрастный автомобиль в моей комплектации 2.7л. Лучший мотор у хундай. Автомат aisin. Дизайн. Ка...

Автор: Олег Васильевич
Дивитися весь відгук
Фото на відгук з оцінкою 4.6  про авто Hyundai Santa FE 2004 року випуску від автора “Никита” з текстом: Просторный салон,дешевое обслуживание,вместительный багажник,отличный семейный кроссовер
20.10.2021
4.6

Просторный салон,дешевое обслуживание,вместительный багажник,отличный семейный кроссовер

Автор: Никита
Дивитися весь відгук
Фото на відгук з оцінкою 4.4  про авто Hyundai Santa FE 2007 року випуску від автора “Стас” з текстом: Машина класна як для сім\'ї, але дуже ніжна до експлуатації не рекомендую всі кошти будете вклада...
14.10.2021
4.4

Машина класна як для сім\'ї, але дуже ніжна до експлуатації не рекомендую всі кошти будете вклада...

Автор: Стас
Дивитися весь відгук
Купити б/в Hyundai Santa FE, 2023 в лізинг
Некорректное значение
Некорректное значение
Некорректное значение
...
Договір
{{ formatNumber(Math.ceil($parent.monthlyPayment[partner.id] / 30)) }} грн/день
{{ formatNumber($parent.monthlyPayment[partner.id]) }} грн/мес
Введіть, будь ласка, своє ім’я
Перевірте правильність введення номера
Дякуємо за заявку!
Менеджер передзвонить вам найближчим часом
Часті питання про лізинг на авто
Лізинг – довгострокова оренда транспортного засобу з подальшим правом викупу. Лізингова компанія (лізингодавець) дає клієнту (лізингоодержувачу) у користування автомобіль на підставі договору, згідно з яким він виплачує ціну автомобіля частинами (як при кредиті), але юридично авто залишається у власності компанії до завершення виплати.

При оформленні лізингу ви отримуєте відразу автомобіль. Лізинг передбачає повний спектр послуг: покупка, страхування, технічне та юридичне обслуговування. Придбання машини в кредит - це грошова позика під відсоток.

Усі додаткові витрати (реєстрація, страховки, податки) у лізингу поступово розподілені між щомісячними платежами. Купуючи авто в кредит, доведеться виділити гроші на все це відразу.

Заявка на лізинг розглядається від кількох годин до дня.

Щоб отримати авто в лізинг, потрібні:

 • Паспорт
 • Ідентифікаційний код
 • Посвідчення водія.
Так, довідка про доходи не є обов'язковим документом на придбання авто в лізинг.
Мінімальний термін лізингового договору – 12 місяців. Цього вимагає українське законодавство. Максимальний термін для придбання авто у лізинг – 84 місяці (7 років).
Так, можна достроково внести всю суму, вказану в договорі, раніше строку, але відповідно до законодавства України ви зможете оформити автомобіль на себе після закінчення мінімального терміну лізингового договору – 12 місяців.
Викупний платіж – це сума, після внесення якої власником автомобіля стає лізингоодержувач. Його розмір та особливості розрахунку зазначаються у договорі. Є два варіанти викупного платежу: це сума витрат, які не компенсував клієнт у процесі щомісячних виплат або "символічна" сума, якщо всі витрати компанії та вартість авто покрили регулярні виплати.
Щомісячний платіж складається з тіла (вартості авто), відсотка лізингової компанії та додаткових платежів (GPS-трекер, ОСАЦВ, КАСКО, штрафи та інше). Докладніший список складових щомісячного платежу можна дізнатися у конкретній обраній лізинговій компанії.
Так, лізингова компанія перевірять авто. За бажанням, клієнт може зробити діагностику на будь-якому СТО.
Так можна. Умови передачі машини у користування третім особам обумовлюються лізинговою компанією.
Лізингодавець має право розірвати лізинговий договір, якщо клієнт не регулярно вносить платежі або порушує умови співпраці. Умови дострокового припинення співробітництва з ініціативи лізингоодержувача описуються в договорі кожної компанії індивідуально.
Можна, за умови отримання письмової угоди від лізингової компанії.
Ні. У лізинг можна взяти транспортний засіб лише на українській реєстрації.
Обмеження до пробігу авто встановлює кожен лізингодавець на власний розсуд. Є компанії, які не мають вимог до кілометражу.
Взяти автомобіль у лізинг може будь-який резидент України віком 21-65 років.
Автомобіль у лізинг можна придбати в лізингових та прокатних компаніях, а також в автосалонах. Зручно вибирати машину (з пробігом чи нову) на AutoMoto.ua. У каталогах зібрані усі лізингові пропозиції в Україні.
Так, у лізинг можна придбати автомобіль із пробігом.
Кожна лізингова компанія встановлює мінімальний розмір початкового внеску. Він складає 15-30% від вартості автомобіля.
Оплата здійснюється у гривнях.
До моменту повного завершення виплат автомобілем володіє лізингова компанія, вона оформляє страхові поліси на власний розсуд. Усі лізингові транспортні засоби мають ОСЦПВ. Більшість лізингодавців оформляють повне КАСКО.
Відновлення машини після ДТП здійснюється за рахунок страхової. У разі викрадення автомобільного лізингоодержувача виплачує лізинговій компанії залишок за основним боргом (вартість самого транспортного засобу).
Особливості ремонту лізингового автомобіля залежить від умов конкретного контракту. Можливо кілька сценаріїв. Поломки усуває лізингоодержувач за власний кошт. Лізингодавець може пред'являти вимоги до використання лише оригінальних запчастин або проведення робіт у певних майстернях. Ремонтом машини може зайнятися компанія, а всі витрати поступово додати до майбутніх платежів.
Для придбання в лізинг доступні нові машини та авто з пробігом не старші 2007 року випуску.
Існує поняття "кредитні канікули" терміном від 2 до 6 місяців. Для тимчасового припинення внесення платежів необхідно звернутися до лізингодавця, щоб дізнатися про таку можливість та написати відповідну заяву.

Читати огляди на Hyundai Santa FE